یکی از مهمترین اقدامات برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، مراجعه به یک وکیل مهاجرت با تجربه است. افراد متقاضی با مراجعه به یک وکیل مهاجرتی می توانند کارهای مهاجرتی خود را خیلی سریع انجام داده و روند مهاجرت خود را تسریع ببخشند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس با داشتن سال ها تجربه در امر مهاجرت و همچنین داشتن وکلای مهاجرتی ماهر، کمک بزرگی به افرادی که قصد مهاجرت دارند، می کند. متقاضیان با مراجعه به موسسه مهاجرتی تیدی پارس و مشاوره با یک وکیل مهاجرتی با تجربه، می توانند به طور قانونی به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند. وکلای مهاجرتی این موسسه به افراد در گرفتن ویزای کشورهای مختلف از جمله ترکیه، کانادا، انگلیس و تمام کشورهای اروپایی کمک می کنند. این موسسه دارای بهترین و قابل اعتماد ترین وکیل های مهاجرت در ایران است.

وکیل مهاجرت در تهران

وکیل مهاجرت به ترکیه

این روزها افراد زیادی به دلایل مختلفی از جمله ادامه تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ثبت شرکت سعی دارند اقامت کشور ترکیه را دریافت کنند. دلیل مهاجرت افراد هر چه باشد، بهتر است افراد به یک وکیل مهاجرتی مراجعه کننداین افراد با مراجعه به یک وکیل مهاجرتی با تجربه و ماهر می توانند خیلی سریع اقدام به اخذ ویزای این کشور کنند. از آن جایی که وکیل مهاجرت به ترکیه اطاعات دقیقی از شرایط و قوانین کشور ترکیه برای افراد مهاجر دارد، می تواند در امور مربوط به مهاجرت، کمک بزرگی به افراد متقاضی کند. به طور کلی وچود یک وکیل مهاجرتی، تاثیر بسیار مثبتی در پرونده مهاجرتی افراد خواهد داشت. در حقیقت افراد متقاضی با مراجعه به وکیل مهاجرت به ترکیه از مزیت هایی زیادی بهره مند می شوند زیرا این افراد با داشتن یک وکیل مهاجرتی ماهر، این امکان را دارند که با تمام راهکاری مهاجرت به کشور ترکیه به طور کامل آشنا شوند، به همین دلیل می توانند با مشورت وکیل، بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب کنند. وکیل مهاجرت به ترکیه با در دست داشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین مهاجرت به کشور ترکیه و همچنین با بررسی شرایط مالی یا تحصیلی متقاضیان، موجب تسریع در روند پروسه مهاجرت شده و در نتیجه افراد می توانند به طور قانونی و با بهترین شرایط اقامت کشور ترکیه را دریافت کنند. با توجه به این موضوع که داشتن اطلاعات دقیق در مورد قوانین مهاجرتی کشور ترکیه موضوعی بسیار مهم است، مراجعه به یک وکیل مهاجرتی برای افراد متقاضی باید یکی از مهمترین الویت ها باشد. به طور کلی می توان گفت خدماتی که یک وکیل مهاجرتی به افراد متقاضی ارائه می دهد، خدمات بسیار مهمی بوده و در روند مهاجرت متقاضیان تاثیر فوق العاده ایی خواهد داشت. وکیل مهاجرت به ترکیه با دادن اطلاعاتی از جمله شرایط تحصیل و هزینه های زندگی در کشور ترکیه به متقاضیان، به آنها در انتخاب بهترین روش مهاجرتی کمک کرده و همچنین اطلاعات مفیدی در اختیار آنها قرار می دهد.

یکی از روش های مهاجرت به ترکیه مهاجرت از طریق ثبت شرکت است و از آن جایی که کشور ترکیه از نظر اقتصادی جایگاه خوبی دارد، وکلای مهاجرتی به افراد سرمایه گذار پیشنهاد می کنند تا از طریق ثبت شرکت، اقامت این کشور را دریافت کنند. در این روش افراد متقاضی می توانند با مراجعه به یک وکیل مهاجرتی، در کم ترین زمان کارهای مربوط به اقامت خود را انجام دهند. با توجه به این موضوع که ثبت شرکت در کشور ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورها، هزینه هایی کم تری دارد، بسیاری از افراد برای ثبت شرکت به کشور ترکیه مهاجرت می کنند. از مهمترین مزیت های ثبت شرکت در ترکیه، مالیات پایین است و افراد ملزم به پرداخت مالیات های سنگین نیستند.

وکیل مهاجرت به کانادا

کانادا از کشورهای مهاجر پذیر بوده و بسیاری از افراد به روش های مختلف به این کشور مهاجرت می کنند. وکیل مهاجرت به کانادا در امر مهاجرت به افراد کمک می کند تا با بهترین روش ممکن به این کشور مهاجرت کنند. وکیل مهاجرت به کانادا بعد از این که شرایط افراد را مورد بررسی قرار داد، پرونده آنها را مطالعه کرده و سپس با توجه به شرایط آنها بهترین روش را به آنها پیشنهاد می کند. از آن جایی که مهاجرت یکی از مباحث بسیار مهم و تخصصی است، مراجعه به یک وکیل ماهر برای اخذ اقامت یکی از نکات ضروری است. یک وکیل متخصص باید در تمام زمینه های لازم و ضروی در ارتباط با انواع ویزا تخصص داشته باشد. وکیل مهاجرت به کانادا بر اساس شرایط افراد متقاضی از جمله میزان تحصیلات، میزان تمکن مالی و همچنین میزان تخصص در انتخاب بهترین روش مهاجرتی به افراد کمک می کند. در حقیقت وکیل مهاجرت به کانادا با بررسی شرایط متقاضیان در زمینه های مختلف از جمله شرایط کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی به افراد در اخد اقامت مشاوره می دهد. اگر وکیل مهاجرت به کانادا سابقه زیادی در حرفه مهاجرت و اخذ ویزا داشته باشد، موجب پیشرفت پروسه پرونده مهاجرت شده و در نتیجه کارها بهتر و سریع تر پیش می رود. وکیل مهاجرت به کانادا با ارتباط با سایر وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند، می تواند افراد متقاضی را از همه تغییرات احتمالی که ممکن است در پرونده آنها ایجاد شود، مطلع سازد. از مهمترین خدماتی که وکیل مهاجرت به کانادا برای افراد متقاضی انجام می دهد این است که با توجه به مدارک تحصیلی و شرایط مالی افراد متقاضی و همچنین با توجه به قوانینی که کشور کانادا برای مهاجرین وضع کرده است، به آنها در انتخاب بهترین روش مهاجرتی مشاوره دهد. اگر تمام کارهای مربوط به مهاجرت توسط یک وکیل مهاجرتی با تجربه انجام شود، کارها با سرعت بیشتری پیش می رود. هزینه ایی که برای وکالت افراد متقاضی در نظر گرفته می شود، بر اساس اداره مهاجرت کانادا مبلغی در حدود 400 یورو است. وکلای مهاجرتی با داشتن اطلاعات کافی در مورد تمام ویزاهای قانونی کشور کانادا از جمله ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف، انواع ویزاهای سرمایه گذاری، ویزای توریستی و ویزای کاری روند مهاجرت افرا را بهبود می بخشد. به عنوان مثال در مورد ویزای تحصیلی، وکیل مهاجرتی باید اطلاعاتی مانند رشته تحصیلی دانشجویان، مدارک زبان انگلیسی یا فرانسه، دانشگاه انتخابی متقاضیان و همچنین هزینه تحصیل برای پرداخت هزینه های تحصیلی داشته باشد. وکیل مهاجرت به کانادا با داشتن اطلاعات دقیق در مورد تمکن مالی دانشجویان، می تواند در انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی مناسب به آنها کمک کند. علاوه بر این وکلای مهاجرت به کانادا باید در مورد شرایط  کاری کشور کانادا به متقاضیان اطلاعات دقیقی ارائه دهند. وکیل مهاجرتی با داشتن اطلاعات در مورد اسکیل ورکر یا نیروی کار متخصص، می تواند امتیازات افراد را با توجه به سابقه کاری آنها، شرایط سنی، مدرک زبان و مدرک تحصیلی به طور دقیق محاسبه کنند.

وکیل مهاجرت به اروپا

بسیاری از افراد از راه های مختلف از جمله سرمایه گذاری، ادامه تحصیل، کار و خرید ملک به کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند. این افراد با داشتن یک وکیل مهاجرتی با تجربه ، می توانند بهترین روش را برای مهاجرت به کشور اروپایی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت کاملاً قانونی اقامت کشور اروپایی مورد نظر را بگیرند.  افراد متقاضی با مراجعه به یک وکیل متخصص و با تجربه می توانند آینده کاری و تحصیلی خود را تضمین کنند. افراد متقاضی با استخدام یک وکیل مهاجرتی خوب و با تجربه این امکان را دارند که در هزینه های مربوط به مهاجرت خود تا حد زیادی صرفه جویی کنند. یکی از مهمترین مزیت هایی که وکیل مهاجرت به اروپا دارد، سرعت بخشیدن به روند پرونده مهاجرتی است و افراد متقاضی می توانند بدون گیج شدن و همچنین بدون وجود مشکلات احتمالی، کارهای مربوط به اخذ اقامتشان را انجام دهند. علاوه بر این وکلای مهاجرتی با داشتن اطلاعات دقیق در مورد قوانین کشورهای اروپایی در مواجه شدن با مشکلات احتمالی کمک بزرگی به افراد می کنند. در حقیقت می توان گفت وکیل مهاجرت به اروپا باید فارغ التحصیل در رشته حقوق بین املل باشد تا بتواند در امر مهاجرت، دریافت ویزاهای مختلف از جمله ویزای تحصیلی و کاری، اخذ پذیرش و همچنین همه قوانین مربوط به حقوق بین الملل به افراد متقاضی مشاوره حقوقی ارائه نماید. متقاضیانی که قصد دریافت ویزای کشورهای اروپایی را دارند، باید با راهنمایی و کمک وکیل مهاجرتی خود، کلیه مدارک و همچنین اطلاعات شخصی مورد نیاز خود را برای نمایندگان رسمی سفارت کشور مورد نظر در ایران ارسال کنند. اگر افراد متقاضی به طور شخصی و فقط با کمک وکیل پرونده مهاجرتی خود را پیگیری کنند، خیلی سریع تر به نتیجه مورد نظر رسیده و می توانند اقامت کشور مورد نظر خود را دریافت نمایند. به طور کلی روش های زیادی برای دریافت اقامت کشورهای اروپایی وجود دارد وافراد متقاضی با توجه به شرایطی که دارند باید با کمک وکیل اقدام به دریافت ویزا کنند. افراد متقاضی این امکان را دارند که از طریق روش های مختلفی مانند مهاجرت کاری، تحصیلی، ازدواج، خرید ملک، ثبت شرکت و سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی مهاجرت کرده و اقامت دائم بگیرند. متقاضیان با توجه به اطلاعاتی که در مورد شرایط مهاجرت به کشور مورد نظر دارند، می توانند با استفاده از مشاوره های حقوقی وکیل ، تمام اقدامات ضروری برای اخذ اقامت را انجام دهند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در مقایسه با سایر روش های اخذ اقامت به توجه بیشتری نیاز دارد و در نتیجه بهتر است افراد متقاضی برای مهاجرت به اروپا از طریق ویزای سرمایه گذاری به یک وکیل مهاجرتی با تجربه مراجعه نمایند.

وکیل مهاجرت به انگلیس

کشور انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته و موفق در زمینه اقتصادی است به همین دلیل افراد زیادی در حال مهاجرت به این کشور هستند. افرادی که می خواهند اقامت این کشور را دریافت کنند، می توانند با روش های مختلفی از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری، خرید ملک یا ثبت شرکت ویزای این کشور را دریافت کنند. با توجه به این که قوانین مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله کشور انگلیس گاهی اوقات با تغییراتی مواجه می شود، داشتن اطلاعات دقیق در مورد این قوانین، در پروسه اخذ ویزا و همچنین دریافت اقامت تاثیر قابل توجهی دارد. وکیل مهاجرت به انگلیس با داشتن اطلاعات کامل در ارتباط با قوانین کشور انگلیس، باعث می شود پرونده مهاجرتی متقاضیان روند سریع تری داشته باشد. از آن جایی که پرونده های مهاجرتی افراد متقاضی، با توجه به شرایط و موقعیت کاری یا تحصیلی آنها از یکدیگر متفاوت است، افراد متقاضی با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به انگلیس می توانند بهترین روش را برای دریافت اقامت این کشور انتخاب کنند. وکیل مهاجرت به انگلیس به خاطر تجربه زیادی که در امور مهاجرتی کشور انگلیس دارد و همچنین با داشتن اطلاعات دقیق در مورد تغییرات احتمالی که ممکن است در قوانین این کشور صورت می گیرد، به افراد کمک بزرگی می کند. در نتیجه متقاضیان می توانند با داشتن وکیل مهاجرتی، بدون ایجاد مشکل و در کم ترین زمان ممکن، ویزای مورد نظر خود را اخذ کنند. علاوه بر این وکیل مهاجرت به انگلیس با داشتن اطلاعات کامل در مورد شرایط و توانایی های افراد متقاضی می تواند به افراد مشاوره مفید تری ارائه دهد و به آنها کمک کند تا بهترین روش را برای اخذ اقامت خود انتخاب نمایند. آگاه بودن به شرایط و همچنین مهارت های افراد متقاضی، تاثیر مثبتی در پرونده مهاجرتی افراد داشته و در نتیجه اخذ اقامت، با بهترین روش انجام خواهد شد. به طور کلی می توان گفت، وکیل مهاجرت به انگلیس به عنوان یک مشاور به افراد متقاضی در انتخاب بهترین و ارزان ترین روش مهاجرتی کمک بزرگی می کند و بنابراین  متقاضیان می توانند با توجه به شرایطی که دارند، اقامت این کشور را اخذ کنند. از آن جایی که مهاجرت به کشور انگلیس، پروسه های مختلفی دارد، وجود یک وکیل با تجربه و ماهر برای افراد متقاضی مزیت بزرگی است. ممکن است افرادی که بدون مراجعه به وکیل، کارهای مهاجرتی خود را انجام می دهند، با مشکلات زیادی مواجه شوند. یکی از رایج ترین مشکلاتی که افراد در پروسه مهاجرت با آن روبرو می شوند، مشکل نقص مدارک در پرونده است. گاهی اوقات ممکن است مدارکی که افراد متقاضی برای سفارت خانه کشور انگلیس می فرستند، کامل نبوده و یا مطابق با استانداردهای کشور انگلیس نباشد. در نتیجه این امکان وجود دارد که افراد متاقضی شانس خود را برای دریافت ویزای این کشور از بین ببرند. به همین دلیل مراجعه به یک وکیل مهاجرتی در امر مهاجرت به افراد کمک بزرگی کرده و زمان این پروسه را نیز کم تر می کند.