وکیلی که برای مهاجرت به کشور کانادا انتخاب می شود، باید در این زمینه تخصص کافی داشته باشد. موسسه مهاجرتی تیدی پارس با داشتن وکلای باتجربه و ماهر در امر مهاجرت، کمک بزرگی به افرادی که قصد مهاجرت دارند، می کند. وکیل مهاجرت به کانادا به افراد کمک می کند تا از بهترین طریق اقدام به مهاجرت نمایند. وکیل مهاجرتی بعد از تحلیل و بررسی شرایط متقاضیان، در اخذ اقامت کانادا به آنها کمک می کند. با توجه به این که بحث مهاجرت بسیار مهم و تخصصی می باشد، مراجعه به یک وکیل ماهر امری ضروری است. وکلای مهاجرت به کانادا با داشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین کشور کانادا، شرایط متقاضیان را بررسی کرده و بهترین راهکارها را ارائه می دهند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس یکی از موسسات مهاجرتی با سابقه بوده و در امر مهاجرت سابقه ایی طولانی دارد. وکلایی که در این موسسه مهاجرتی مشغول فعالیت هستند، بسیار با تجربه بوده و می توانند بهترین روش مهاجرتی را به افراد متقاضی پیشنهاد نمایند.

وکیل مهاجرت به کانادا

ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا، متخصص بودن آن وکیل است. یک وکیل متخصص باید تمام آموزش های لازم و تخصصی مربوط به اخذ انواع ویزا را ببیند و تمامی روش های قانونی مهاجرت به این کشور را با توجه به شرایط فرد متقاضی از جمله میزان تحصیلات، میزان تمکن مالی و همچنین میزان تخصص را بررسی کند. وکیل مهاجرت به کانادا علاوه بر این که باید در زمینه کاری خود تخصص داشته باشد، باید در زمینه های دیگری نیز اطلاع داشته باشد. به طور کلی می توان گفت وکیل مهاجرت به کانادا با بررسی شرایط افراد متقاضی در زمینه کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی به افراد در این زمینه کمک می کند. متقاضیان می توانند با مراجعه به موسسه مهاجرتی TD پارس و مشورت با یک وکیل، بهترین روش را برای اخذ اقامت کانادا انتخاب کنند. میزان سابقه کاری وکیل مهاجرت به کانادا در حرفه مهاجرت، تاثیر خوبی در پروسه پرونده مهاجرت داشته و روند مهاجرت را برای افراد متقاضی بهبود می بخشد. وکیل مهاجرت به کانادا باید با بقیه وکلایی که در حوزه بین الملل مشغول به فعالیت هستند، ارتباط دائم داشته باشد تا اگر تغییری در قوانین مهاجرت به وجود آمد، سریع از آن اطلاع پیدا کند. در بعضی مواقع متقاضیان باید با وکیل محلی کشور مورد نظر ارتباط مستقیم داشته باشند زیرا به این ترتیب پرونده مورد نظر به بهترین شکل مورد بررسی قرار گرفته و هر گونه ریسکی مبنی بر پذیرفته نشدن پرونده به حداقل می رسد.  یکی دیگر از مهمترین خدماتی که وکلای مهاجرتی باید انجام دهند این است که با توجه به مدارک و شرایط افراد متقاضی و همچنین با توجه به قوانین کشور مورد نظر، بهترین روش را برای متقاضیان برگزینند. بهتر است تمام این امور توسط یک وکیل مهاجرتی با تجربه انجام شود تا خسارات و اشتباهات احتمالی کمتری به وجود آید.

اخذ اقامت کانادا با کمک وکیل مهاجرت کانادا

افرادی که قصد دارند به خاطر کار، سرمایه گذاری و یا هر دلیل دیگری مدتی طولانی در کشور کانادا اقامت داشته باشند، باید به کمک یک وکیل با تجربه از سیستم امتیاز بندی کانادا عبور کرده و و شرایط لازم را احراز نمایند. با توجه به این موضوع که یکی از اهداف اصلی دولت کانادا از پذیرفتن مهاجرین کمک به اقتصاد و صنعت کشورش می باشد، افرادی می توانند اقامت این کشور را بگیرند که تمام شرایط لازم و همچنین امتیاز کافی داشته باشند. وکلای مهاجرتی با محاسبه امتیازات و همچنین بررسی مشخصات متقاضیان در امر مهاجرت به افراد متقاضی کمک می کنند.

اطلاعاتی در مورد وکیل مهاجرتی به کانادا

هزینه ایی که وکیل مهاجرت به کانادا از افراد متقاضی دریافت می کند، طبق اداره مهاجرت کانادا در حدود 400 یورو است. یک وکیل مهاجرتی باید اطلاعات کاملی در مورد تمام ویزاهای قانونی کشور کانادا از جمله ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف، انواع ویزاهای سرمایه گذاری، ویزای توریستی و ویزای کاری داشته باشد. به طور کلی می توان گفت وکیل مهاجرت به کانادا باید در مورد ویزای تحصیلی اطلاعات دیگری نظیر رشته تحصیلی دانشجویان، مدارک زبان انگلیسی یا فرانسه، دانشگاه انتخابی متقاضیان و همچنین تمکن مالی آنها برای پرداخت هزینه های تحصیلی داشته باشد. علاوه بر این وکلای مهاجرتی باید در مورد شرایط اسکیل ورکر یا نیروی کار متخصص به اندازه کافی اطلاع داشته باشند و بتوانند امتیازات افراد را با توجه به سابقه کار، شرایط سنی، مدرک زبان و مدرک تحصیلی به طور دقیق محاسبه کنند.

نکاتی مهم و ضروری برای انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از نکات مهم برای انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا، بررسی شماره پرونده و مجوز فعالت وکیل مهاجرتی است. وکیل مهاجرتی باید تمام دوره های آموزشی وکلای مهاجرت کانادا را به طور کامل گذرانده و مجوز وکالت دریافت کرده باشد. در غیر این صورت نمی تواند به عنوان وکیل مهاجرتی فعالیت داشته باشد. متقاضیان برای شناسایی وکلای مهاجرت و همچنین استعلام اعتبار آنها باید به سایت ICCRC مراجعه نمایند. بهتر است افراد متقاضی به هیچ عنوان با شخص یا شرکتی که خود را نماینده وکیل معرفی می کند، قراردادی امضا نکنند. این قرارداد باید رسمی و قانونی بوده و مورد تایید کشور مقصد باشد، در حقیقت قرارداد باید به طور مستقیم با خود وکیل مهاجرتی نوشته شود. وکیل مهاجرت باید با قوانین کشور کانادا و سفارت خانه های این کشور آشنایی کامل داشته باشد و بتواند تمام اطلاعات لازم را در اختیار افراد متقاضی قرار دهد. متقاضیان باید قبل از تشکیل پرونده مهاجرتی، در مورد مبلغ کار با وکیل به توافق برسند.

مزایای وکیل مهاجرت به کانادا در تسریع کارهای مهاجرت

متقاضیان با مراجعه به یک وکیل مهاجرتی متخصص، می توانند کارهای مربوط به مهاجرتشان را خیلی سریع تر انجام دهند. از آن جایی که وکیل مهاجرتی طبق قانون پیش می رود، انجام امور مهاجرتی قانونی و بدون مشکل پیش خواهد رفت. طبق نظر دولت کانادا، وکلای رسمی کانادا باید برای درخواست ویزای افراد اقدام کنند و درخواست آژانس هاس مسافرتی برای درخواست ویزا کاملاً غیر قانونی و نا معتبر است. وکیل مهاجرت به کانادا با اطلاعاتی که در امر مهاجرت دارد، به متقاضیان کمک می کند که تمام اقدامات لازم قبل از سفر را انجام داده و به راحتی و به طور قانونی از کشور خارج شوند. با مراجعه به وکیل مهاجرت، هزینه ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند زیرا وکیل از همان ابتدای کار هزینه خود را مشخص می کند و بعداً نمی تواند ادعای مبلغ بیشتری نماید. وکیل مهاجرت به کشور کانادا با کمک بقیه وکلای رسمی مهاجرت در کشور کانادا، می تواند به کلیه قوانین مهاجرت تسلط پیدا کند به همین دلیل می تواند از هر فرصتی برای کمک به متقاضیان استفاده کند. در حقیقت می توان گفت حضور وکیل مهاجرت در انجام امور اداری و حقوقی تا حدی اهمیت دارد که در بعضی مواقع دولت کانادا عدم استفاده از وکیل را غیر قانونی می داند.

بهترین روش های مهاجرت به کانادا از دیدگاه وکیل مهاجرتی کانادا

وکلای مهاجرتی با توجه به موقعیت افراد، آنها را در انتخاب بهترین روش مهاجرتی کمک می کنند. یکی از روش هایی که وکلای مهاجرتی به افراد جوان پیشنهاد می کنند، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی است. اقامت کانادا از طریق تحصیل، یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کانادا بوده و منجر به دریافت اقامت دائمی کانادا می شود. با توجه به قوانین مربوط به مهاجرت کانادا از طریق تحصیل ، دانشجویان این امکان را دارند با توجه به امتیازاتی که به خاطر تحصیل در کشور کانادا دارند، در کمترین زمان، اقامت دائم کشور کانادا را دریافت کنند. کشور کانادا از نظر تحصیلی و آموزشی به عنوان یکی از بهترین کشورهای دنیا شناخته شده و دانشگاه های این کشور در سطح بسیار بالایی قرار دارند. دانشجویان مهاجر می توانند در بهترین دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند و به همین دلیل هر ساله تعداد زیادی از افراد از طریق ویزای تحصیلی اقدام به اخذ اقامت این کشور می کنند. طبق قوانین دولت کانادا،افرادی که از طریق تحصیل به کشور کانادا مهاجرت می کنند، باید توانایی پرداخت هزینه های تحصیلی خود را داشته باشند زیرا دولت کانادا در این زمینه کمکی به دانشجویان نمی کند. با این وجود افرادی که از طریق تحصیل اقدام به مهاجرت می کنند، اگر بتوانند نمرات بالایی کسب کنند، توسط دولت کانادا بورسیه می شوند و می توانند از بورسیه های مختلف تحصیلی بهره مند شده و به طور رایگان تحصیل کنند. با مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی، دانشجویان این امکان را خواهند داشت که از طریق برنامه های مهاجرتی مختلف، اقامت دائم این کشور را بگیرند. متقاضیانی که برای سایر برنامه های مهاجرتی به اندازه کافی امتیاز ندارند، می توانند از طریق تحصیل به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. در حقیقت می توان گفت مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی، موجب کسب امتیاز برای افراد متقاضی می شود. دولت کانادا برنامه های زیادی برای فارغ التحصیلانی که از طریق تحصیل به کانادا مهاجرت می کنند، در نظر گرفته است. به طور کلی ایالت های مختلف کشور کانادا، برای فارغ التحصیلان و به ویژه دانشجویانی که نمرات بالایی کسب کرده اند برنامه های اقامتی مختلفی دارد و با ارائه مجوز کاری به آنها، شرایط  بسیار خوبی برای آنها ایجاد می کند. ادامه تحصیل در کشور کانادا، نه تنها در برنامه های مهاجرتی تاثیر مثبتی دارد، بلکه شرایط را برای اخذ اقامت دائمی کانادا راحت تر می کند. افردای که از طریق ویزای تحصیلی به کانادا مهاجرت می کنند، می توانند برای دریافت ویزای کار نیز اقداماتی انجام دهند. داشتن سابقه کاری در کشور کانادا از اهمیت زیادی برخوردار است و امتیاز افراد را در برنامه های مهاجرتی افزایش می دهد. 

از دیگر روش هایی که وکلای مهاجرتی به افراد پیشنهاد می دهند، اقامت از طریق سرمایه گذاری است. طبق قوانین کشور کانادا، افرادی که بیشتر از 35 سال سن دارند و مدرک آیلتس یا مدرک زبان فرانسه ندارند و همچنین هیچ نوع پیشنهاد کاری برای آنها وجود ندارد، نمی توانند از هیچ روشی برای مهاجرت به کشور کانادا استفاده کنند. بهترین روش برای این افراد طبق نظر وکلای مهاجرتی کانادا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری روشی بسیار مناسب برای افرادی است که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند ولی در مقایسه با سایر روش ها، پروسه زمانی طولانی تری دارد ولی فرد متقاضی بعد از طی کردن این پروسه می تواند اقامت دائمی این کشور را دریافت کند. اولین و مهمترین قدم برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، تمکن مالی کافی است و افرادی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا مهاجرت کنند باید شرایط مالی خوبی داشته باشند. این افراد باید قادر به پرداخت مبلغ تعیین شده از طرف دولت کانادا باشند و بتوانند این مبلغ را در بانک های کشور کانادا سرمایه گذاری کنند. افراد متقاضی باید مبلغ 350 هزار دلار در بانک های این شور سرمایه گذاری کنند. علاوه بر این، این افراد باید توانایی  اشتغال زایی در کشور کانادا را داشته باشند. متقاضیانی که در زمینه تجاری توانایی کافی داشته و همچنین از تمکن مالی خوبی برخوردارند، می توانند از طریق ویزای سرمایه گذاری به کشور کانادا مهاجرت کرده و سپس اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. متقاضیان باید با کمک و راهنمایی وکیل مهاجرت به کانادا، تمامی مدارک لازم را برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کنند. اگر مدارک ارسال شده ناقص باشد و یا مشکلی داشته باشد، اداره مهاجرت آنها را بررسی نکرده و تمامی مدارک را برمی گرداند. به همین دلیل مراجعه به وکیل مهاجرتی به افراد کمک می کند تا مدارک کاملی به اداره مهاجرت ارائه دهند.  از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ویزای سرمایه گذاری این است که افراد متقاضی باید مبلغ 800 هزار دلار را به عنوان امانت و بدون دریافت سود به مدت 5 سال در یکی از بانک های کانادا سرمایه گذاری نمایند یا این که مبلغ 240 هزار دلار، برای هزینه های کارگزاری به دولت پرداخت کنند. بیشتر افرادی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت این کشور را بگیرند، تمایل ندارند کلیه اموال و دارایی خود را در کشور کانادا سرمایه گذاری کنند.  بعضی از افراد نیز این توانایی را ندارند که مبلغ 800 هزار دلار را در یک دوره دو ماهه به امانت بگذارند.  به همین دلیل شرکت کارگزاری ایالت کبک، به این افراد پیشنهاد می کند که فقط مبلغ 240 هزار دلار سرمایه گذاری کنند ولی به شرط این که در این مدت هیچ سودی دریافت نکنند.