در سال های اخیر افراد به دلایل مختلفی از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ثبت شرکت به کشور ترکیه مهاجرت می کنند. دلیل مهاجرت افراد هر چه باشد، بهتر است افراد به یک وکیل مهاجرتی مراجعه کنند. متقاضیان با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به ترکیه می توانند فرآیند مهاجرت خود را تسریع ببخشند. یکی از بهترین موسسات مهاجرتی موسسه مهاجرتی تیدی پارس است. این موسسه به خاطر داشتن وکلای مجرب در امر مهاجرت به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی شناخته شده است. متقاضیان با مراجعه به موسسه مهاجرتی تیدی پارس و ملاقات با وکلای مهاجرتی که در این زمینه تخصص دارند، می توانند بعد از بررسی شرایط مورد نیاز، برای مهاجرت به این کشور با کمک وکیل مهاجرتی بهترین روش مهاجرت را انتخاب کنند. وکیل مهاجرت به ترکیه نقش مهمی در مهاجرت متقاضیان ایفا کرده و با بررسی شرایط افراد بهترین راهکارها را به آنها ارائه می دهد.

خدمات وکیل مهاجرت به ترکیه

خدماتی که یک وکیل مهاجرت به ترکیه به افراد متقاضی ارائه می دهد، بسیار مهم بوده و تاثیر مثبتی در روند مهاجرت متقاضیان دارد. با توجه به این که وکیل مهاجرت به ترکیه اطاعات دقیق و کاملی از شرایط و قوانین کشور ترکیه دارد، می تواند در همه کارهای مربوط به مهاجرت، تاثیر مثبتی بر پرونده افراد متقاضی داشته باشد. در حقیقت می توان گفت مراجعه به وکیل مهاجرت به ترکیه مزایای زیادی برای افراد متقاضی دارد زیرا متقاضیان با داشتن یک وکیل مهاجرتی با تجربه، با تمام راهکاری مهاجرت به کشور ترکیه به طور کامل آشنا می شوند در نتیجه می توانند بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنند. وکیل مهاجرت به ترکیه با داشتن اطلاعات کافی در مورد کشور ترکیه و با بررسی شرایط افراد متقاضی، پروسه مهاجرت را تسریع بخشیده و افراد می توانند به طور قانونی و با بهترین شرایط به کشور ترکیه مهاجرت کنند. وکلای مهاجرتی تیدی پارس، با داشتن تجربه در امر مهاجرت کمک بزرگی به افراد متقاضی می کنند. با توجه به این که داشتن اطلاعات دقیق در مورد کشور ترکیه امری مهم و ضروری است، استخدام یک وکیل مهاجرتی باید در الویت قرار داده شود. وکیل مهاجرت به ترکیه با داشتن اطلاعاتی از جمله شرایط تحصیل و هزینه های زندگی در کشور ترکیه، می تواند اطلاعات مفیدی در اختیار متقاضیان قرار دهد.

وکیل مهاجرت به ترکیه

بهترین روش های مهاجرت به ترکیه از دیدگاه وکیل مهاجرتی

روش های مهاجرت به کشور ترکیه و دریافت ویزای این کشور بسیار زیاد است ولی افراد متقاضی باید با توجه به شرایطی که دارند، برای اخذ ویزای مورد نظر اقدام نمایند. متقاضیان برای انتخاب بهترین و مناسب ترین روش مهاجرتی باید به یک وکیل مهاجرتی مراجعه نمایند. وکیل مهاجرت به ترکیه با بررسی پرونده افراد و با توجه به شرایط مالی آنها می تواند به افراد در انتخاب بهترین روش کمک کند.

بعضی از افراد تمایل دارند به قصد گردشگری بیش تر از 3 ماه در کشور ترکیه اقامت داشته باشند. در این صورت وکیل مهاجرت به ترکیه برای اخذ ویزای توریستی 6 ماهه به افراد کمک می کند. در این روش وکیل مهاجرتی به افراد توضیح می دهد که آنها اجازه کار، تحصیل یا هیچ گونه فعالیت اقتصادی را ندارند و فقط می توانند به عنوان یک توریست در این کشور اقامت داشته باشند. اگر فرد متقاضی خانه ایی در این کشور اجاره کند، می تواند با ارائه اجاره نامه، اقامت خود را تمدید کرده و یک سال در ترکیه بماند. وکلای مهاجرت به کشور ترکیه این روش را به افراد زیادی پیشنهاد می کنند زیرا اقامت توریستی یکی از سریع ترین روش ها برای مهاجرت به این کشور است. وکیل مهاجرت به ترکیه به افراد می گوید آنها با داشتن این ویزا نمی توانند بیشتر از یک سال در کشور ترکیه اقامت داشته باشند. در این مقاله سایر روش های اخذ اقامت ترکیه که وکلای مهاجرتی به افراد پیشنهاد می کنند را مورد بررسی قرار می دهیم.

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

اولین روشی که وکیل مهاجرت به ترکیه به افراد متقاضی پیشنهاد می دهد، خرید ملک در کشور ترکیه است. طبق نظر وکلای مهاجرت به ترکیه، بهترین روش برای اخذ اقامت ترکیه خرید ملک در این کشور است. در این روش وکیل مهاجرتی به افراد کمک می کند بعد از یک سال اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت کنند. افراد متقاضی برای خرید ملک در ترکیه باید سفری به کشور ترکیه داشته باشند. بعد از خرید ملک مورد نظر و بعد از این که سند مالکیت به صاحب ملک انتقال پیدا کرد، متقاضی می تواند برای دریافت اقامت از اداره مهاجرت کشور ترکیه، وقتی برای ملاقات بگیرد. بعد از این مرحله افراد متقاضی می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و در وقت تعیین شده به اداره مهاجرت کشور ترکیه مراجعه کرده و مجوز اقامت یک ساله خود را دریافت نمایند. افراد متقاضی برای خرید ملک در کشور ترکیه باید در یکی از بانک های ترکیه دارای حساب بانکی باشند. در حقیقت می توان گفت متقاضیان بدون داشتن حساب بانکی در کشور ترکیه، امکان خرید ملک را نخواهند داشت زیرا برای خرید ملک در این کشور، وجه مورد نظر باید از حساب بانکی متقاضی به حساب فروشنده ملک انتقال پیدا کند. علاوه بر این ارائه فیش بانکی برای انتقال سند ضروری است و بدون فیش بانکی متقاضی نمی تواند اقدام به خرید ملک کند. در حقیقت اتباع خارجی می توانند با خرید ملکی به قیمت 250 هزار دلار آمریکا، تابعیت و اقامت این کشور را بگیرند و شهروند ترکیه محسوب شوند. افراد متقاضی با سرمایه گذاری در کشور ترکیه از طریق خرید ملکی به مبلغ 250 هزار دلار، می توانند بعد از 2 تا 3 ماه پاسپورت این کشور را گرفته و از تمام خدمات شهروندی این کشور استفاده کنند.

یکی از مهمترین شرایط خرید ملک در ترکیه که وکیل مهاجرت به ترکیه با افراد متقاضی در میان می گذارد این است که مالک خانه تا 3 سال اجازه فروش این خانه را ندارد و در این مدت ملک باید به نام فرد متقاضی باشد. یکی از مهمترین شرایط برای برای افرادی که می خواهند از از طریق خرید اقامت این کشور را اخذ کنند این است که مالک باید حداقل بین 5 تا 8 سال در کشور ترکیه به صورت موقت، اقامت داشته باشند. متقاضیان در این مدت باید در کشور ترکیه زندگی کنند و خود را نیز بیمه کرده باشند. افراد متقاضی با داشتن تمام این شرایط می توانند اقامت دائمی ترکیه را از آن خود کنند. این پروسه تقریباً یک سال زمان می برد ولی بعد از آن افراد می توانند به طور دائم  در این کشور زندگی کنند. وکلای مهاجرت به ترکیه به افرادی که سرمایه کافی برای خرید ملک به مبلغ 250 هزار دلار را ندارند، پیشنهاد می کنند با خرید ملکی به قیمت 60 هزار دلار اقامت این کشور را به دست آورند. البته این یک اقامت توریستی 3 ساله است ولی متقاضیان می توانند تا 10 سال آن را تمدید کنند. افراد متقاضی در این 3 سال اجازه کار کردن در ترکیه را نخواهند داشت. متقاضیان می توانند در این مدت ملک خود را اجاره داده و از این طریق کسب درآمد کنند.

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

اخذ اقامت ترکیه از طریق کار در مقایسه با سایر روش های مهاجرتی سخت تر بوده ولی می توان گفت با کمک یک وکیل با تجربه یکی از بهترین روش های مهاجرتی محسوب می شود. با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به ترکیه این فرآیند آسان تر خواهد شد و افراد زودتر به نتیجه می رسند. یکی از مهمترین شرایط برای افرادی که به قصد کار به ترکیه مهاجرت می کنند، داشتن یک دعوت نامه معتبر از یکی از شرکت های معتبر کشور ترکیه است. در حقیقت می توان گفت افراد برای داشتن اجازه کار در کشور ترکیه، باید توسط یکی از شرکت های معتبر در کشور ترکیه دعوت به کار شده باشند. طبق قوانینی که کشور ترکیه در مورد اقامت کاری دارد، شرکت های ترکی می توانند با توجه به حرفه و تخصص افراد متقاضی، برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند، از وزارت کار کشور ترکیه برای افراد متقاضی درخواست اجازه کار کنند. اگر دولت ترکیه با درخواست این افراد برای شروع کار در کشور ترکیه موافقت کند، افراد متقاضی می توانند به مدت یک سال در این کشور اقامت داشته و شروع به کار کنند. بعد از گذشت یک سال متقاضیان می توانند با تمدید ویزای کاری خود، ویزای کاری دو ساله و سپس سه ساله دریافت کنند. کشور ترکیه با توجه به رشد اقتصادی و صنعتی بالایی که دارد، دارای بازار کاری بسیار خوبی است و به همین دلیل به یکی از مقاصد بسیار مهم برای مهاجرت کاری تبدیل شده است. با توجه به این که تنوع کاری در کشور ترکیه بالا است، هر ساله افراد زیادی از طریق ویزای کار به کشور ترکیه مهاجرت می کنند و بعد از مدتی اقامت این کشور را دریافت می کنند. از آن جایی که هزینه مسکن، رفت و آمد و همچنین خورد و خوراک در کشور ترکیه در مقایسه با سایر کشورها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است، به مقصد خوبی برای مهاجرت کاری تبدیل شده است.

وکلای مهاجرت به ترکیه می توانند از دو طریق برای افراد متقاضی درخواست اقامت ترکیه نمایند. این ویزای کار به دو صورت ویزای کار موقت و ویزای کار دائمی است و متقاضیان می توانند به کمک وکیل مهاجرتی مجوز کار موقت و دائم دریافت کنند. این مجوز کاری موقت، از طرف کارفرما و یا از طریق موسسات واسطه به افراد متقاضی اعطا می شود و فرد متقاضی می تواند به مدت یک سال به طور قانونی در کشور ترکیه کار کند. بعد از به پایان رسیدن اولین دوره کاری، فرد متقاضی می تواند درخواست کار دوباره بفرستد. به طور کلی متقاضیان می توانند در مجموع به مدت 6 سال به صورت موقت در کشور ترکیه مشغول به کار شوند. افرادی که به مدت 8 سال اجازه کار قانونی در این کشور داشته باشند، اجازه دارند به صورت دائم در کشور ترکیه کار کنند. افراد متقاضی با داشتن اقامت دائم این کشور می توانند از تمام حقوق شهروندی این کشور استفاده کنند.

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

با توجه به این که کشور ترکیه از نظر اقتصادی در جایگاه خوبی قرار گرفته است، بسیاری از وکلای مهاجرتی به افراد سرمایه گذار پیشنهاد می کنند تا از طریق ثبت شرکت در این کشور سرمایه گذاری کنند. در این روش متقاضی با مراجعه به یک وکیل مهاجرت، می تواند خیلی سریع اقدام به مهاجرت نماید. اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت این کشور است و این روزها بسیاری از افراد سرمایه دار از این طریق به ترکیه مهاجرت می کنند. از آن جایی که تاسیس و ثبت شرکت در کشور ترکیه در مقایسه با سایر کشورها هزینه کم تری دارد، بسیاری از افراد متقاضی این کشور را برای ثبت شرکت انتخاب می کنند. میزان مالیاتی که برای ثبت شرکت در ترکیه در نظر گرفته شده است، بسیار کم است و افراد مجبور به پرداخت مالیات های سنگین نمی باشند.

ثبت شرکت در ترکیه انواع مختلفی داشته و هر کدام از آنها شرایط مخصوص به خود را دارند. شرکت هایی با مسئولیت محدود، حداقل با یک نفر و حداکثر با 55 نفر به ثبت می رسند. هزینه ایی که برای ثبت این نوع شرکت نیاز است، مبلغی در حدود 2100 دلار است. در این روش دو حساب ارزی باز می شود که یکی از این حساب ها به نام مدیر شرکت و دیگری به نام شرکت خواهد بود. طبق قوانینی که ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارد، سهم سهامداران از سود و زیان شرکت، به میزان سهم این فرد حقوقی یا حقیقی بستگی دارد و در صورت ورشکسته شدن شرکت، فرد طلبکار فقط به اندازه سهام شرکت دریافت می کند و حق دریافت سهم بیشتری را ندارد. نوع دیگر ثبت شرکت، شرکت سهامی بوده که خود به دو بخش شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام طبقه بندی می شود. شرکت هایی که کمتر از 250 نفر سرمایه گذار دارند، شرکت سهامی خاص نامیده می شوند و هزینه تاسیس و راه اندازی آنها در حدود 2800 دلار آمریکا است. شرکت هایی که سهامداران آنها بیش از 250 نفر باشند، شرکت سهامی عام محسوب می شوند. تعداد هر سهم در شرکت های سهامی مساوی است و هر سهامدار حق دارد به هر اندازه ایی که می خواهد برای خود سهم بخرد.