کشور انگلستان به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و موفق در زمینه اقتصادی محسوب می شود. افرادی که قصد ماجرت به کشور انگلیس را دارند می توانند از روش های زیادی از جمله تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، خرید ملک یا ثبت شرکت اقدام به گرفتن ویزای این کشور کنند. افراد متقاضی می توانند با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به انگلیس، به طور قانونی و با انتخاب بهترین روش مهاجرتی به این کشور مهاجرت کنند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس یکی از موسسات مهاجرتی با سابقه بوده و در امر مهاجرت سابقه ایی طولانی دارد. وکلایی که در این موسسه مهاجرتی مشغول فعالیت هستند، بسیار با تجربه بوده و می توانند بهترین روش مهاجرتی را به افراد متقاضی پیشنهاد نمایند.

وظایف وکیل مهاجرت به انگلیس

یکی از مهمترین وظایف اصلی وکیل مهاجرت به انگلیس، از بین بردن مشکلات مهاجرت برای متقاضیان و همچنین ارائه بهترین روش مهاجرتی به آنها می باشد. از آن جایی که قوانین مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله کشور انگلیس هر از گاهی دچار تغییر می شود، داشتن اطلاعات کافی از این قوانین در پروسه دریافت ویزا و اخذ اقامت تاثیر بسیار مهمی خواهد داشت. وکیل مهاجرت به انگلیس به خاطر داشتن اطلاعات کافی در زمینه قوانین کشور انگلیس، موجب می شود پرونده مهاجرتی افراد متقاضی روند سریع تری را طی کند. پرونده های مهاجرتی افراد متقاضی، با توجه به شرایط و موقعیت کاری یا تحصیلی آنها متفاوت است، به همین دلیل افراد متقاضی با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به انگلیس می توانند بهترین روش را برای اخذ اقامت خود انتخاب کنند. وکیل مهاجرت به انگلیس در حقیقت فردی است که اطلاعات و تجربه زیادی در امور مهاجرتی دارد و با داشتن اطلاع در مورد تغییراتی که در قوانین این کشور صورت می گیرد، کمک بزرگی به افراد متقاضی می کند. به این ترتیب افراد متقاضی می توانند بدون هیچ مشکلی و در کوتاه ترین زمان ممکن، ویزای مورد نظر خود را دریافت کنند. بهتر است متقاضیان در انتخاب وکیل دقت زیادی داشته باشند و وکیلی انتخاب کنند که با وجود پیچیدگی هایی که در پرونده های مهاجرتی وجود دارد، بتواند به بهترین نحو کار خود را انجام دهد.

وکیل مهاجرت به انگلستان

ویژگی های وکیل مهاجرت به انگلیس

همانطور که قبلاً ذکر شد، داشتن اطلاعات کافی در مورد کشور انگلیس امر بسیار مهمی بوده و وکیل مهاجرت به انگلیس باید اطلاعات دقیقی در این مورد داشته باشد. علاوه بر این وکیل مهاجرت به انگلیس باید در مورد شرایط و توانایی های افراد متقاضی نیز اطلاعات دقیقی داشته باشد زیرا فقط با داشتن اطلاعات در این زمینه می تواند به افراد کمک کرده و بهترین روش اخذ اقامت را برای آنها انتخاب کند. دانستن شرایط و مهارت های افراد متقاضی برای قبول شدن پرونده مهاجرتی و در نتیجه اخذ اقامت، تاثیر مثبتی دارد. در حقیقت وکیل مهاجرت به انگلیس می تواند به عنوان یک مشاور، متقاضیان را در انتخاب بهترین و ارزان ترین روش مهاجرتی کمک کند و در نتیجه افراد متقاضی می توانند با بهترین شرایط، اقامت این کشور را دریافت کنند. در حقیقت می توان گفت وکیل مهاجرت به انگلیس با داشتن اطلاع در مورد مدارک و شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به انگلیس به روشهای مختلف، نقش مهمی ایفا می کند. با توجه به این که مهاجرت به کشور انگلیس دارای مراحل مختلفی است، وجود یک وکیل با تجربه امری ضروری محسوب می شود. افرادی که بدون کمک وکیل کارهای مهاجرتی خود را انجام می دهند، ممکن است با مشکلات زیادی از جمله نقص مدارک در پرونده مواجه شوند. به عنوان مثال ممکن است مدارکی که افراد متقاضی برای سفارت خانه کشور انگلیس ارسال می کنند، کامل نبوده و با استانداردهای کشور انگلیس مطابقت نداشته باشد. به این ترتیب ممکن است متاقضیان شانس خود را برای مهاجرت به انگلیس از دست بدهند. در نتیجه به کار گرفتن یک وکیل مهاجرتی با تجربه نه تنها در امر مهاجرت به افراد کمک بزرگی می کند بلکه زمان پروسه مهاجرت را نیز کوتاه می کند.

روش های مهاجرت به کشور انگلیس

افراد متقاضی برای اقامت انگلیس، باید به وکیلی مراجعه کنند که به تمام قوانین مهاجرت به انگلیس آشنایی داشته باشد و در زمینه حقوق مهاجرت و بین الملل متخصص باشد. زیرا فقط یک وکیل مهاجرتی با تجربه می تواند در این زمینه به افراد کمک کند. وکیل مهاجرت به انگلیس، با بررسی دقیق شرایط کاری، مالی و تحصیلی افراد متقاضی، بهترین روش مهاجرتی را به آنها پیشنهاد می کند.

به طور کلی می توان گفت کشور انگلیس یکی از بهترین کشورهای دنیا بوده و هر ساله تعداد زیادی از افراد، به روش های مختلف اقدام به اخذ اقامت این کشور می کنند. متقاضیان باید قبل از اقدام به مهاجرت به کشور انگلیس با کمک وکیل مهاجرت به انگلیس اطلاعات دقیقی از شرایط این کشور به دست بیاورند و سپس اقدامات لازم برای اخذ اقامت را انجام دهند.

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل

یکی از رایج ترین روش های اخذ اقامت کشور انگلیس، مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ویزای تحصیلی است. از آن جایی که نظام آموزشی این کشور بسیار پیشرفته و جدید است، بسیاری از افراد از این طریق اقامت این کشور را می گیرند.  ویزای تحصیلی کشور انگلستان، برای دانشجویان غیر بومی این امکان را فراهم می کند که برای تحصیل به مدارس، دانشگاه ها و کالج های کشور انگلیس مهاجرت نمایند. افراد متقاضی برای دریافت ویزای تحصیلی کشور انگلیس، باید از یکی از دانشگاه های انگلیس که تحت لیسانس Tier هستند، یک برگه پذیرش داشته باشند. همه دانشجویان و دانش آموزانی که با ویزای Tier به انگلیس مهاجرت کرده اند، باید به دولت انگلیس ثابت کنند که قادر به پرداخت هزینه های زندگی خود بدون کار کردن در کشور انگلیس می باشند. افراد متقاضی این امکان را دارند که از وام تحصیلی برای پرداخت شهریه و هزینه های تحصیلی خود استفاده کنند ولی آنها اجازه ندارند این مبلغ برای هزینه های شخصی و اجاره خانه مصرف کنند. دانشجویانی که از این طریق به کشور انگلیس مهاجرت می کنند، باید در طول هفته در حدود 15 ساعت به مطالعه و تحصیل مشغول باشند. ویزای دانشجویی کشور انگلیس که ویزای Tier 4  است، یکی از بهترین و مهمترین ویزاها محسوب می شود زیرا یکی از راحت ترین روش ها برای اخذ اقامت انگلیس و مهاجرت به این کشور، اخذ ویزای تحصیلی است. دانشجویان برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی، باید مدرک زبان معتبر به دانشگاه های این کشور ارائه دهند. افراد متقاضی برای تحصیل در مقطع کارشناسی باید مدرک آیلتس 6 داشته باشند. علاوه بر این برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به ترتیب آیلتس 6.5  و آیلتس 7 لازم است. دانشجویان بعد از پایان دوران تحصیلی خود می توانند وارد بازار کار کشور انگلیس شده و مشغول به کار شوند. هزینه تحصیل در کشور انگلیس با توجه به دانشگاه و همچنین رشته تحصیلی متقاضیان متفاوت است. دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های کشور انگلیس باید به طور متوسط در سال هزینه ایی بین 15 هزار تا 30 هزار پوند پرداخت کنند. وکیل مهاجرت به انگلیس با بررسی پرونده تحصیلی و همچنین مدرک زبان انگلیسی افراد، به آنها در انتخاب بهترین دانشگاه و رشته تحصیلی کمک بزرگی می کند.

مهاجرت به انگلیس از طریق کارآفرینی

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت کشور انگلیس، مهاجرت به این کشور از طریق کارآفرینی است. افراد متقاضی برای اخذ اقامت انگلیس از طریق کارآفرینی، باید حداقل مدرک آیلتس 4.5 داشته باشند در حقیقت آنها باید نشان دهند که می توانند به این زبان صحبت کرده و با دیگران ارتباط برقرار کنند. این افراد بعد از ارائه مدرک زبان انگلیسی می توانند برای کارهای اخذ اقامت اقدام کنند. افراد متقاضی و همچنین خانواده آنها می توانند در ابتدا ویزای 3 ساله دریافت کنند. متقاضیان  بعد از دریافت این ویزا، این امکان را دارند که 2 سال دیگر در این کشور اقامت داشته باشند. به طور کلی متقاضیان بعد از 5 سال اقامت در کشور انگلیس، می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کرده و بعد از یک سال نیز می توانند پاسپورت این کشور را داشته باشند و از مزایای شهروندی این کشور بهره مند شوند.

مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری

از دیگر روش های مهاجرت به کشور انگلیس، اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری است. متقاضیانی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را اخذ کنند، باید مبلغ 200 هزار پوند در یکی از بانک های این کشور سرمایه گذاری کرده و همچنین طرحی تجاری برای کار خود ارائه دهند. این افراد با اثبات این که چگونه می توانند این مبلغ را در طرح خود سرمایه گذاری کنند، می توانند کار خود را شروع کنند. متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند، باید بیش تر 18 سال سن داشته باشند و به سن قانونی رسیده باشند. متقاضیان باید درخواست خود را برای ویزای سرمایه گذاری به سفارت کشور انگلیس ارائه دهند. ویزایی که برای افراد متقاضی صادر می شود در حدود سه سال و نیم اعتبار دارد و متقاضیان این امکان را دارند که بعد از پایان این مدت، دوباره ویزای خود را تمدید نمایند. با توجه به این که کشور انگلیس، ششمین کشور بزرگ اقتصادی در دنیا است، بسیاری از افراد سرمایه گذار این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند. یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور انگلیس، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است و افراد متقاضی می توانند با خرید ملک در این کشور، اقامت این کشور را دریافت کنند. وکیل مهاجرت به انگلیس با بررسی شرایط مالی افراد متقاضی، به آنها کمک می کند تا بهترین روش سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب کرده و از این طریق اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

مهاجرت به انگلیس از طریق تمکن مالی

اخذ اقامت انگلیس از طریق تمکن مالی یکی دیگر از روش های مهاجرت به انگلیس بوده و افراد متقاضی می توانند با این روش به کشور انگلیس مهاجرت کنند. در سال های اخیر بسیاری از افراد از این طریق به این کشور مهاجرت می کنند و با توجه به این که این روش در مقایسه با سایر روش ها، یکی از روش های مطمئن و بی دردرسر است، افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردارند، بیشتر از این روش مهاجرتی برای اخد اقامت انگلیس استفاده می کنند. در این روش افراد متقاضی باید به دولت انگلیس نشان دهند که می توانند بدون کار کردن در انگلیس هزینه های زندگی خود را پرداخت کنند و نیازی به کار کردن در این کشور نخواهند داشت. افراد متقاضی بعد از ارائه مدارک مالی خود به سفارت، می توانند سایر اقدامات لازم برای اخذ اقامت انگلیس از این طریق را نیز انجام دهند. سفارت انگلیس بعد از بررسی مدارک افراد متقاضی و بعد از اطمینان پیدا کردن از این که این افراد قصد کار کردن در این کشور را ندارند، با اقامت آنها موافقت کرده و و به آنها اجازه زندگی در انگلیس را می دهد. هنگامی که متقاضیان به دولت انگلیس ثابت می کنند که هزینه های زندگی خود را از کشور خودشان تامین می کنند و در پرداخت هزینه های روزمره زندگی مشکلی نخواهند داشت، می توانند اقامت کشور انگلیس را گرفته و به این کشور مهاجرت کنند. اخذ اقامت انگلیس از طریق تمکن مالی یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به این کشور بوده و افراد متقاضی می توانند در کم ترین زمان ممکن، اقامت خود را دریافت کرده و به انگلیس مهاجرت نمایند. یکی از مهمترین مزایای اخذ اقامت انگلیس از طریق تمکن مالی این است که افراد متقاضی ملزم به پرداخت مالیات نیستند و نباید ماهیانه مالیاتی به دولت این کشور پرداخت کنند. در روش اقامت انگلیس از طریق تمکن مالی افراد متقاضی نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارند و این موضوع برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارند، مزیت بزرگ و قابل توجهی محسوب می شود. متقاضیان با این روش از تمام مزایای زندگی و شهروندی در انگلیس بهره مند می شوند و همچنین و می توانند از همه بیمه های درمانی معتبر انگلیس نیز استفاده کنند. به طور کلی می توان گفت مهاجرت به انگلیس از طریق تمکن مالی مناسب افرادی است که از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستند و می توانند تمام هزینه های زندگی خود را به راحتی پرداخت کنند.