بسیاری از افراد از راه های مختلف به اروپا مهاجرت می کنند این افراد می توانند با کمک وکیل مهاجرت به اروپا، مناسب ترین روش مهاجرتی به کشور اروپایی مورد نظر خود را انتخاب کنند و به صورت قانونی به کشور اروپایی که می خواهند مهاجرت کنند. مراجعه کردن به یک وکیل متخصص و با تجربه برای مهاجرت به اروپا نقش مهمی داشته و در آینده کاری و تحصیلی افراد تاثیر مثبتی دارد. انتخاب یک وکیل با تجربه کمک بزرگی به اخذ ویزای کشور های اروپایی می کند. افرادی که قصد دریافت ویزای کشورهای اروپایی را دارند با مراجعه به یک موسسه مهاجرتی معتبر می توانند از بهترین روش ویزای خود را دریافت کنند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس از موسسات مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت بوده و با داشتن وکلای با تجربه در گرفتن بهترین نوع ویزا به متقاضیان کمک می کند. وکیل مهاجرت به اروپا باید مورد اعتماد و متخصص بوده و از همه روش های مهاجرتی اطلاعات دقیق داشته باشد. وکیل مهاجرت به اروپا با داشتن اطلاعات کافی در مورد روش های سرمایه گذاری، شرایط کاری و شرایط موسسات آموزشی و دانشگاه ها، در انتخاب بهترین روش مهاجرتی به متقاضیان کمک می کند.

وکیل مهاجرت به اروپا

مزایای مراجعه به وکیل مهاجرت به اروپا

متقاضیان با داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب و با تجربه می توانند هزینه های اخذ اقامت خود را تا حد زیادی کاهش دهند. از مهمترین مزیت های داشتن وکیل مهاجرت به اروپا، سرعت بخشیدن به روند پرونده مهاجرتی است و متقاضیان می توانند بدون ایجاد مشکلات احتمالی و سر درگم شدن، کارهای مهاجرتی خود را انجام دهند. وکیل مهاجرت به اروپا با اطلاع دادن در مورد قوانین کشورهای اروپایی به افراد کمک می کند تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوند.

با توجه به این که بسیاری از متقاضیان اطلاعات کاملی در مورد قوانین کشورهای اروپایی و همچنین مراحل مهاجرتی ندارند، داشتن یک وکیل مهاجرتی تاثیر مثبتی در روند پرونده مهاجرتی آنها خواهد داشت. وکیل مهاجرت به اروپا همچنین در نحوه پر کردن فرم های مربوط به اخذ اقامت به افراد متقاضی کمک می کند به همین دلیل متقاضیانی که به یک وکیل مهاجرتی مراجعه می کنند با کبود زمان و همچنین مشکلات و نواقصی که ممکن است در طول انجام کارها پیش بیاید، مواجه نمی شوند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند برای تسریع در انجام کارها و جلوگیری از مشکلات به وکیل مهاجرت به اروپا مهاجرت می کنند.

نحوه انتخاب وکیل مهاجرت به اروپا

وکیل مهاجرت به اروپا باید در رشته حقوق بین الملل فارغ التحصیل شده باشد تا بتواند در زمینه مهاجرت، اخذ ویزای تحصیلی و کاری، اخذ پذیرش و همچنین همه قوانین مربوط به حقوق بین الملل به متقاضیان مشاوره حقوقی دهد. وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پرونده وکالت دارند، می توانند در امر مهاجرت مشاوره حقوقی انجام دهند. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند، باید با راهنمایی وکیل مهاجرتی خود، تمامی مدارک و اطلاعات شخصی خود را به نمایندگان رسمی سفارت کشور مورد نظر در ایران ارائه نمایند. بهتر است افراد متقاضی به طور شخصی و فقط با کمک وکیل پرونده مهاجرتی خود را پیگیری کنند و بدون اطلاع وکیل مهاجرتی خود اقدامی انجام ندهند. به طور کلی وکیل مهاجرت به اروپا وظیفه دارد تمام مدارک مورد نیاز موکل خود را به طور دقیق آماده کرده و سپس آنها را مورد بررسی قرار دهد. وکیل مهاجرت به اروپا با پیگیری های دائمی حضوری و تلفنی و دادن اطلاعات ضروری در مورد قوانین کشور مورد نظر، روند پرونده مهاجرتی را بهبود می بخشد.

در حقیقت می توان گفت روش های زیادی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد و متقاضیان با توجه به شرایطی که دارند باید اقدام به مهاجرت کنند. متقاضیان از طریق روش هایی همچون مهاجرت کاری، تحصیلی، ازدواج، خرید ملک، ثبت شرکت و سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند. افراد متقاضی با توجه به اطلاعاتی که از شرایط مهاجرت کشور مورد نظر دارند، می توانند از یک وکیل مهاجرتی مشاوره حقوقی گرفته و سپس اقدامات لازم برای مهاجرت را انجام دهند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نسبت به سایر روش های مهاجرتی حساسیت بیشتری دارد به همین دلیل افراد برای اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری به یک وکیل مهاجرت به اروپا مهاجرت می کنند. در این مقاله بعضی از روش های مهاجرت به اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم.

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

در سال های اخیر بسیاری از افراد از طریق سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند. کشور اتریش یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی بوده و به همین دلیل بسیاری از افراد این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند. یکی از بهترین روش های اخذ اقامت اتریش، گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری در این کشور است. وکیل مهاجرت به اروپا با داشتن اطلاعات کامل در مورد کشور اتریش، به اطلاع متقاضیان می رساند که همه سرمایه گذاری ها در کشور اتریش منجر به اخذ اقامت دائمی این کشور نمی شود و فقط بعضی از انواع سرمایه گذاری ها موجب اخذ اقامت می شوند. وکیل مهاجرت به اروپا با توجه به شرایط کشور اتریش، سرمایه گذاری در زمینه تجارت و فن آوری را بهترین روش برای سرمایه گذاری در این کشور می داند و با دادن مشاوره به متقاضیان در این زمینه اطلاعات کاملی در مورد اخذ اقامت این کشور به افراد ارائه می دهد. با توجه به این که کشور اتریش عضو چندین سازمان بین المللی از جمله سازمان تجارت جهانی، بانک های جهانی و همچنین سازمان همکاری و توسعه اقتصادی است، بهتر است سرمایه گذاران  در این زمینه ها نیز اقدام به سرمایه گذاری نمایند.  با توجه به قوانین مصوب  کشور اتریش، افراد متقاضی برای اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری به دولت اتریش کمک می کنند. در حقیقت دولت اتریش به خاطر پیشرفت کشورش اقدام به پذیرش سرمایه گذارن می کند. سرمایه گذاری در این کشور باید به صورت قانونی باشد و پروژه ها نیز باید مورد تصویب و تایید دولت قرار بگیرد. افراد سرمایه گذار باید مبلغ مورد نظر برای سرمایه گذاری را به صورت نقدی به دولت پرداخت نمایند. کمترین میزان مبلغ برای سرمایه گذاری در کشور اتریش 3 ملیون یورو است ولی هزینه های دیگری برای کارشناسی، ترجمه مدارک و پست آنها نیز وجود دارد که در صورت عدم پذیرش ویزای سرمایه گذاری از طرف دولت فقط مبلغ سه ملیون یورو به متقاضی پس داده می شود.

متقاضیانی که از طریق ثبت شرکت اقدام به اخد اقامت این کشور می کنند، امتیازات زیادی از طرف دولت اتریش به دست می آورند. یکی از مهمترین مزایای آن کاهش مالیات برای تامین هزینه های مالی است. قوانین شرکت ها در این کشور بسیار راحت بوده و افراد متقاضی می توانند به راحتی با شرایط این شرکت ها خود را وفق دهند.

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

کشور آلمان از کشورهای پیشرفته بوده و با توجه به دانشگاه های معتبری که دارد بسیاری از افراد از طریق ادامه تحصیل، به کشور آلمان مهاجرت می کنند. تحصیل در دانشگاه های دولتی کشور آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی برای افراد ارزان تر بوده و در صورتی که متقاضیان بتوانند بورسیه تحصیلی دریافت کنند، می توانند به طور رایگان در بعضی از دانشگاه های آلمان تحصیل کنند.  افراد متقاضی با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به آلمان می توانند به طور قانونی به کشور آلمان مهاجرت کنند. وکیل مهاجرتی با داشتن اطلاعات کافی در مورد دانشگاه های کشور آلمان، در انتخاب بهترین دانشگاه و رشته تحصیلی به افراد متقاضی کمک می کند.

تحصیل در بعضی از دانشگاه های آلمان به طور کامل رایگان است و همین دلیل باعث شده بسیاری از افراد کشور آلمان را برای تحصیل انتخاب کنند. وکلای مهاجرتی با تحقیق در مورد دانشگاه های رایگان کشور آلمان، متقاضیان را از وجود این دانشگاه ها مطلع می کنند. یکی از مهمترین شرایط برای دریافت ویزای تحصیلی کشور آلمان، داشتن مدرک زبان آلمانی است. اگر افراد مدرک زبان آلمانی نداشته باشند، می توانند با ارائه مدرک زبان انگلیسی نیز در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند ولی این افراد فقط می توانند در دانشگاه های خصوصی ادامه تحصیل دهند و نمی توانند به طور رایگان تحصیل کنند. در حقیقت می توان گفت متقاضیان فقط در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی می توانند به طور رایگان ادامه تحصیل دهند.

هر کدام از متقاضیان با توجه به مقطع تحصیلی که می خواهند در آن درس بخوانند، شرایط مخصوصی دارند. اولین قدم برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را دارند، گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های کشور آلمان است. متقاضیان برای دریافت ویزای تحصیلی آلمان، با مشورت وکیل مهاجرتی خود، مدارک لازم را به سفارت تحویل داده و پس از انتخاب رشته تحصیلی، می توانند از دانشگاه مورد نظر پذیرش بگیرند. کیفیت تحصیل در دانشگاه های آلمان بسیار بالا است و در حقیقت می توان گفت دانشگاه ها و کالج های کشورآلمان  از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار هستند. افرادی که می خواهند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهند، نباید بیشتر از 5 سال از اخذ دیپلم تحصیلی آنها گذشته باشد در غیر این صورت فرد متقاضی اجازه ندارد در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهد..

برای ادامه تحصیل در دانشگاه های رایگان آلمان، افراد متقاضی باید حداقل مدرک b1 داشته باشند. متقاضیان بعد از ورود به کشور آلمان باید زبان آلمانی خود را تقویت کرده و مدرک B2 دریافت کنند تا بتواند به دانشگاه وارد شود. دوره کارشناسی در کشور آلمان تقریباً 4 سال طول می کشد و متقاضی می تواند در طول تحصیل به طور نیمه وقت مشغول به کار شود.  یکی از نکات مهم در مورد دانشگاه های رایگان کشور آلمان که وکیل باید به افراد متقاضی اطلاع دهد این است که دانشگاه کاملاً رایگان نیست و دانشجو باید در سال مبلغ کمی در حدود 700 یورو پرداخت کند. فقط افرادی که بورسیه تحصیلی دریافت می کنند، ملزم به پرداخت هیچ هزینه ایی نیستند.

مهاجرت به اروپا از طریق کار

یکی از راحت ترین و ارزان ترین روش های مهاجرت به اروپا مهاجرت از طریق کار است و متقاضیان می توانتند از این طریق اقامت اروپا را دریافت کنند. در بیشتر کشورهای اروپایی، افراد متقاضی برای دریافت ویزای کاری باید از طرف یک شرکت معتبر به دولت اروپا معرفی شوند و از این طریق می توانند ویزای کار و در نهایت اقامت دائم بگیرند. متقاضیان بعد از دریافت ویزای کاری، وارد کشور مورد نظر شده و اقامت کاری دریافت می کنند و بعد از چند سال و با پرداخت مالیات، می توانند اقامت دائمی بگیرند. اولین اقدام برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی، انتخاب کشور مورد نظر و دریافت ویزای کار از آن کشور است. کشورهای مختلف شرایط خاص و متفاوتی برای پذیرش متقاضیان کار در کشورهای اروپایی دارند. افراد متقاضی باید قبل از اقدام به مهاجرت کاری، کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده و سپس برای ویزای کاری اقدام کنند. کشور اسلواکی از نظر تجارت و کسب و کار، به عنوان یکی از مهم ترین کشورها شناخته شده است و متقاضیان با کار کردن در این کشور می توانند بعد از مدتی به راحتی اقامت دائم دریافت کنند. یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی داشتن ویزای کار است. برای گرفتن اقامت کاری اسلواکی  افراد متقاضی باید پنج سال در این کشور کار کرده و مالیات پرداخت کنند. در حقیقت اولین شرط برای دریافت اقامت کاری، دریافت یک دعوتنامه کاری از جانب یک کارفرمای معتبر است. متقاضیان با داشتن این دعوتنامه و پیدا کردن کار، می توانند برای گرفتن اقامت اسلواکی اقدام کنند.  با توجه به این که نرخ بیکاری در این کشور پایین است ، موقعیت های شغلی زیادی برای مهاجرین وجود دارد، بنابراین افراد زیادی از طریق ویزای کاری اقدام به مهاجرت می کنند. افرادی که از طریق کار اقامت می گیرند فقط اجازه دارند با یک کارفرما کار کنند و اگر بخواهند کار جدیدی شروع کنند، باید یک فرم درخواست کار جدید ارائه نمایند.  متقاضیان برای درخواست کار باید سطح تحصیلات و حرفه هایی که در آن تخصص دارند را در رزومه کاری خود ذکر کنند. کارفرما درخواست متقاضیان را بررسی کرده و سپس آن را به اداره های مربوطه ارسال می کند. در بعضی مواقع افراد متقاضی می توانند اجازه کاریشان  را بارها تمدید کنند ولی به طور کلی مجوز کاری فقط دو سال اعتبار دارد.