در دنیایی زندگی می‌کنیم که هرکسی بنا بر دلایل شخصی خودش، قصد دل از خانه خود و شروع زندگی را در جایی دیگر دارد. اینجا یک شهر دیگر نیست، بلکه کشوری در همسایگی مانند ترکیه یا امارات یا نقطه روبروی کره زمین مانند کانادا است. مسئله مهاجرت همیشه وجود داشته و مورد بحث بین افراد خانواده بوده است؛ اما مهم‌تر از مهاجرت، چگونگی رفتن است. هرساله که می‌گذریم، شرایط مهاجرت سخت‌تر می‌شود. کشوری که تا چند سال پیش مهاجرخیز بوده، حالا مرز کشور خود را بسته یا قوانین سختگیرانه تری را اعمال کرده است. به هرحال، هیچ کاری نشد دارد. هرساله، خیلی از افراد مهاجرت می‌کنند؛ اما نه به تنهایی، بلکه با کمک یک موسسه مهاجرتی در شیراز برنامه خود را تنظیم می‌کنند.

شعبه موسسه مهاجرتی تک دژ پارس در شیراز

شیراز یکی از کلان شهرهای ایران است که جمعیتی بالغ بر یک‌میلیون و پانصد هزار نفر را در خود جای داده است. اگر بگوییم که هرسال درصد نسبتاً بالایی از جوانان و خانواده‌ها با موسسه مهاجرتی در شیراز تماس می‌گیرند تا کشور را ترک کنند، بلوف نکرده‌ایم. با اینکه در این شهر بزرگ امکانات رفاهی از جمله آموزشی، بیمارستانی، تاریخی و غیره قرار گرفته است؛ اما باز هم‌خانواده‌ها بنا به دلایل خاص خودشان اقدام به مهاجرت می‌کنند.

موسسه مهاجرتی در شیراز در واقع مکانی است که به این عزیزان شیرازی کمک می‌کند تا بتوانند بهترین تصمیم مهاجرتی را بگیرند. اینکه چگونه مهاجرت و چه کشوری را بر اساس شرایط خود انتخاب کنند. اگر شرایط شما مناسب باشد، موسسه مهاجرتی در شیراز از اول تا آخر برنامه سفر در کنارتان خواهند ماند.

موسسه مهاجرتی در شیراز چه فعالیت‌هایی می‌دهد؟

خدماتی که برای یک موسسه مهاجرتی در شیراز به عزیزان عرضه می‌کند، شامل:

 • مشاوره درزمینهٔ های مختلف حقوقی، زندگی، حق دعاوی در کشورهای دیگر؛
 • مشاوره در خصوص سرمایه‌گذاری و چگونه انجام آن از صفر تا صد؛
 • مشاوره در خصوص ادامه تحصیل و انجام خدمات مربوط به بورسیه تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه؛
 • مشاوره در خصوص اقامت در کشور مقصد و انجام مراحل اقامتی؛
 • مشاوره در خصوص پیدا کردن کار و انجام مراحل لازم و دریافت ویزای کاری؛
 • مشاوره در خصوص اخذ ویزای توریستی و انجام دادن آن؛
 • مشاوره در خصوص مهاجرت افراد با توانایی‌های خاص؛
 • دریافت ویزا برای هرکدام از فعالیت‌های بالا.

البته باید این نکته برای هر موسسه مهاجرتی در نظر بگیرید:

 • هر موسسه مهاجرتی در یک زمینه به صورت تخصصی فعالیت می‌کند.
 • هر موسسه مهاجرتی قادر نیست که همه افراد به هر کشور دلخواه برساند. بلکه آن‌ها در تعدادی از کشورهای اروپایی یا آسیایی نمایندگی داشته و در صورتی که شما خواهان ورود به آنجا باشید، راهنمایی‌تان خواهند کرد.

ویژگی‌های یک موسسه مهاجرتی خوب چیست؟

یک موسسه مهاجرتی خوب باید یک وکیل خبره داشته باشد. وکیلی که به تمامی فرآیندهای مهاجرتی کاملاً آشنا بوده و بتواند از صفر تا صد را آموزش دهد. همچنین مشاور خوبی برای متقاضی مهاجرت باشد. در حالت کلی، یک موسسه مهاجرتی خوب دارای ویژگی‌های زیر است:

 • بتواند بر اساس شرایط متقاضی مهاجرت، بهترین گزینه از نظر کشور را برای او انتخاب کند؛
 • همیشه در جریان آخرین اخبار مهاجرتی به ویژه کشور مورد نظر باشد؛
 • باید بتواند بهترین مشاوره را به متقاضی در خصوص انتخاب کشور یا نوع رفتن او بدهد؛
 • حاشیه نرود و سریع اصل مطلب را بیان کند؛
 • از وکیلان باتجربه و خبره در مسئله انواع مهاجرت استفاده کند؛
 • دارای چندین سال تجربه و حتی دفتر اختصاصی در کشور مورد نظر خود باشد؛
 • از نظر گرفتن ویزا، درصد بالایی داشته باشد؛

بهتر است که شرکتی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت می‌کند. چنین شرکت‌هایی کاملاً بر اساس مسائل آن کشور و شرایط و روش‌های آن آشنا بوده و بهتر از بقیه می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

چرا باید به موسسه حقوقی مهاجرتی مراجعه کرد؟

عزیزانی که در شیراز یا حتی شهرهای اطراف زندگی می‌کنند، بهتر است که برای مهاجرت خود از یک موسسه مهاجرتی در شیراز اقدام کنند. به هرحال، شرایط مهاجرتی سخت است. شما هم به سفارت‌های خانه کشور مورد نظر خود دسترسی نداشته و قادر نیست تا هر روز برای پرسیدن سؤال به درب سفارت مراجعه کنید. متأسفانه برخی افراد به دلیل همین سختی اولیه قید مهاجرت را زده‌اند.

اما فقط مسئله این نیست. از آنجا که شما هیچ اطلاعاتی در خصوص مهاجرت و شرایط آن را ندارید، امکان اشتباه انجام دادن فعالیت و مراحل آن وجود دارد. یک اشتباه کوچک در تشکیل پرونده می تواند باعث عقب افتادن مراحل شما یا حتی بسته آن شود. موسسه حقوقی مهاجرتی در شیراز این کار را برای شما بسیار راحت‌تر کرده است. در این موسسه وکیلان باتجربه در حوزه‌های مختلف شما را راهنمایی می‌کنند تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. حتی اگر موسسه در حوزه تخصصی مورد نظرتان فعال نباشد، شما را به یک موسسه معتبر دیگر معرفی خواهد کرد.

مراحل و هزینه دریافت خدمات چگونه است؟

اولین قدم تماس با موسسه است. در تماس، ابتدا مسئول پذیرش که خود او در این خصوص از قبل آموزش‌هایی را هم دیده است، در خصوص نوع کشور مورد نظر، علت مهاجرت، شرایط و غیره سؤالاتی را می‌پرسد. در صورتی که همه چیز مناسب بود، شما را کامل راهنمایی می‌کند. سپس شما را به وکیل مهاجرتی معرفی کرده و در آنجا جلسه اختصاصی با شما گذاشته می‌شود. در این جلسه کامل شرایط ما سنجیده شده تا مشخص شود که آیا شما امکان مهاجرت را دارید یا خیر. همچنین در صورتی که امکان مهاجرت را از یک روش را نداشتید، به شما در صورت امکان، روش‌های دیگر را پیشنهاد می‌کند.

پس از آن، مدارک شما گرفته می‌شود و به سپس مراحل اخذ اقامت و رفتن به سفارت و غیره شروع می‌شود. هزینه دریافت اقامت بسته به کشور مورد نظر دارد. برای همین متفاوت است. برای دریافت هزینه باید با خود موسسه تماس بگیرید. در صورتی که واقعاً هدف نهایی شما مهاجرت است، در اولین ساعت روز کاری با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید. با تماس شما، کارشناس به صورت رایگان به مشاوره شما می‌پردازد. اگر شرایط و همه چیز مناسب بود، آنوقت مراحل بعدی گفته شده در بالا انجام داده خواهد شد.