موسسه مهاجرتی تیدی پارس

مؤسسه‌ی حقوقی بین المللی تیدی پارس ، در زمینه‌ی انجام امور حقوق بین‌الملل در زمینه اخذ اقامت برای متقاضیان کشورهای عضو منطقه اقتصادی شینگن ( قاره اروپا )، کانادا و روسیه فعالیت دارد.‏

هلدینگ مهاجرتی S.T SKUPINA در کشور اسلواکی که متشکل از شرکت اسمارت (موسسه حقوقی اقامتی با بیش از 15 وکیل پایه یک بومی اسلواک و 1500 پرونده موفق از بیش از 21 کشور برای اقامت اسلواکی) و شرکت تیفانی (شرکت مهندسی و حسابرسی در زمینه ارائه خدمات استارت آپ ، کسب و کار ،حسابداری و مالیاتی و غیره به موکلین در کشور اسلواکی) در زمینه‌ی انجام امور حقوق بین‌الملل (مهاجرت و اقامت)، در شهر براتیسلاوا (کشور اسلواکی) فعالیت ‏می‌کند. این هلدینگ به واسطه‌ی جمعی از وکلای رسمی اتحادیه‌ی اروپا و مشاوران حسابرسی و مهندسین مشاور پایه یک انجمن مهندسان متخصص اروپا تأسیس گردیده و سابقه‌ درخشانی در زمینه‌ی ارائه خدمات مشاوره و انجام ‏امور حقوقی بین‌المللی در خصوص اخذ اقامت، تمدید اقامت، اخذ پاسپورت، ارائه خدمات به موکلین از لحظه ورود به اروپا، مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار ، اجاره و یا خرید ملک ، ثبت نام مدارس و دانشگاهی و… دارد و طی قراردادی با مؤسسه‌ی حقوقی  بین المللی تیدی پارس، نمایندگی انحصاری خود را در خاورمیانه جهت اخذ ‏انواع ویزا، اقامت و ارائه‌ی سایر سرویس‌های حقوقی (اجاره‌ی ملک، امور سرمایه‌گذاری و …) در کشورهای حوزه‌ی شنگن به این مؤسسه ‏واگذار نموده است.‏

این همکاری به واسطه‌ی واگذاری 42%  از سهام شرکت اسمارت براتیسلاوا . 49% از سهام شرکت تیفانی اسلواک به مؤسسه حقوقی بین المللی تیدی پارس مستحکم گردیده است. هدف اصلی حقوقی بین المللی تیدی پارس، ارئه خدمات بدون واسطه (حذف موسسات واسطه) به متقاضیان و اشخاصی است که می‌خواهند با اقامت در کشور مد نظر، شرایط زندگی و آینده‌ی بهتری برای خود و ‏خانواده‌ی خود رقم بزنند.

موسسه حقوقی بین المللی تیدی پارس با داشتن وکلای پایه یک اروپا ، کانادا و روس و همچنین مشاوران رتبه برتر حسابداری و حسابرسی و مهندسین مشاور پایه یک کسب و کار و داشتن تفاهم نامه همکاری با شرکت های بزرگ مشاور املاک در اروپا با علم و تسلط بر تمام ماده قانونها و تبصره های قانونی و بخشنامه مرتبط با مهاجرت و اقامت ، در تمام مراحل، شرایط و مشکلات کنار متقاضیان بوده و تا رسیدن موکلین به ثبات در زندگی جدیدشان در کنار آنان میباشد.

خدمات حال حاضر مؤسسه‌ی حقوقی بین المللی تیدی پارس

 1. اخذ اقامت اروپا: اخذ اقامت موقت و دائم و همچنین اخذ پاسپورت کشورهای اتحادیه‌ی اروپا زیرنظر وکلای پایه یک دادگستری اروپا
 2. ارائه خدمات اقامتی در اروپا: ارائه خدمات از زمان ورود موکلین به خاک اروپا ، ترانسفر ، هتلینگ ، اجاره و یا خرید ملک ، مغازه و دفتر کار ، اشتغال و کاریابی ، مشاوره جهت ثبت نام مدارس و دانشگاهی و مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری، تجارت و…
 3. ارائه خدمات شرکت داری و تجارت در اروپا: مشاوره و انجام کلیه‌ی امور حقوقی، قراردادها و دعوای بین‌المللی ، حسابداری و حسابرسی ، امور مالیاتی ، توسعه بازار ، بازار یابی و…در اروپا توسط وکلای محلی ، حسابداران مورد اعتماد و مهندسین مشاور پایه یک .
 4. ارائه خدمات تحصیلی و اقامتی در کشور روسیه : ارائه مشاوره و اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر روسیه که مورد تایید وزارت علوم ایران میباشند، اخذ اقامت روسیه و ارائه خدمات از لحظه ورود تا پایان نیاز موکلین.
 5. ارائه خدمات تحصیلی و اقامتی در کشور کانادا : ارائه مشاوره و اخذ پذیرش از مدارس ودانشگاههای معتبر کانادا که مورد تایید وزارت علوم ایران میباشند، اخذ اقامت کانادا و ارائه خدمات از لحظه ورود تا پایان نیاز موکلین. ثبت نام موکلین در دوره های فنی و حرفه ای و اشتغال بکار موکلین، راه اندازی کسب و کار از طریف استارت آپ و…..

مزایای خدمات مؤسسه‌ی حقوقی بین المللی تیدی پارس:

 • انجام تمامی امور حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری در ایران.
 • انجام تمامی امور حقوقی خارج از کشور توسط وکلای رسمی پایه یک بومی.
 • داشتن دفاتر معتبر در داخل و خارج از کشور با مجوز رسمی.
 • حضور و همراهی در کنار متقاضیان در تمام مراحل تا انتهای کار.
 • ارائه‌ی مشاوره‌های تلفنی و حضوریِ و رایگان به مراجعان.
 • انجام کلیه امور مرتبط بدون واسطه.

موسسه حقوقی بین المللی تیدی پارس با بیش از یک دهه تجربه در امور مربوط به اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، تحصیلی ، کاری و…  آمادگی دارد تا بدون واسطه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت را برای کلیه هموطنان تضمین نمایدبا توجه به شرایط فعلی کشور و وضع تحریم های ظالمانه و به تبع آن وضعیت سخت زندگی و نامشخص بودن آینده بخصوص برای فرزندانمان . علاوه بر قشر تحصیل کرده قشر متوسط جامعه نیز اقدام به مهاجرت به کشورهای توسعه یافته مینمایند تا آینده روشن تری برای خود و فرزندانشان تدارک ببینند. همچنین اگر شما در شیراز هستید می توانید به شعبه تیدی پارس در شیراز مراجعه کنید.

در این میان موسسات و شرکتهای در ایران و یا با تبلیغ در شبکه های ماهواره ای بعنوان شرکت واسط اقدام به انجام امور مربوط به اخذ اقامت و مهاجرت مینمایند که در بعضی موارد تا شش بابر قیمت تمام شده از موکلان خود دریافت نموده و قراردادهای یکطرفه با آنها امضاء می نمایند. موسسه حقوقی بین المللی تیدی پارس با همکاری موسسه حقوقی اسمارت اروپا با کمترین قیمت و بهترین شرایط ضمن تضمین کلیه مراحل کار توسط وکلای پایه حقوقی بین مللی آماده گی ارائه خدمات اخذ اقامت از طروق مختلف را دارد. 

مهاجرت هرسال موضوع مورد بررسی و تحقیق بسیاری از خانواده‌ها است. هیچ وقت نبوده که شاهد باشیم میزان مهاجرت از کشور صفر شده باشد. به هرحال، به دلایلی از جمله اقتصادی، سیاسی و فرهنگی یا شخصی افراد ترجیح می‌دهند که ادامه زندگی خود را در کشور دیگری دنبال کنند؛ اما موضوعی که همیشه داغ است، چگونه مهاجرت کنیم. به هرحال، رفتن از مملکت سخت نیست، مخصوصاً که هرساله سخت‌تر هم می‌شود. مهاجرت این‌قدر پروسه پیچیده سختی می‌تواند داشته باشد که اگر کمی ناوارد باشید، همه زحماتتان از بین خواهد رفت. اینجاست که باید به یک موسسه مهاجرتی مراجعه کنیم.

موسسه مهاجرتی چیست؟

برخی فکر می‌کنند که موسسه مهاجرتی یعنی جایی که تمامی فعالیت‌های مهاجرتی شما از صفر تا صد انجام می‌دهد. بله همین هم است؛ اما همیشه از صفر تا صد هم نیست. در واقع، موسسه مهاجرتی به شما کمک درزمینهٔ انواع مهاجرت مشاوره کرده و کمک می‌کند. بسیاری از این مهاجرت‌ها مانند سرمایه‌گذاری تخصصی است و باید حتماً اطلاعات حقوقی بدانید. در اینجا موکلان موسسه به کمک شما می‌آیند تا بتوانید بهترین انتخاب و روش را داشته باشید.

در خصوص کار، بیشتر موسسه‌ها به شما در گرفتن ویزای کار کمک می‌کنند؛ اما پیدا کردن کار اصلی باز بر عهده خود شما است. خود شما باید از قبل رایزنی‌هایی با شرکت‌های خارجی داشته باشید و سپس موسسه به شما در گرفتن ویزای کار آن کشور کمک خواهد کرد. موسسه مهاجرتی به شما در گرفتن انواع ویزا کمک می‌کند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن پروسه رفتن خود را انجام دهید.

موسسه مهاجرتی چه فعالیت‌هایی می‌دهد؟

خدماتی که برای یک موسسه مهاجرتی تعریف شده بسیار گسترده است. در حالت کلی، خدمات شامل:

 • مشاوره درزمینهٔ های مختلف حقوقی، زندگی، حق دعاوی در کشورهای دیگر؛
 • مشاوره در خصوص سرمایه‌گذاری و چگونه انجام آن از صفر تا صد؛
 • مشاوره در خصوص ادامه تحصیل و انجام خدمات مربوط به بورسیه تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه؛
 • مشاوره در خصوص اقامت در کشور مقصد و انجام مراحل اقامتی؛
 • مشاوره در خصوص پیدا کردن کار و انجام مراحل لازم و دریافت ویزای کاری؛
 • مشاوره در خصوص اخذ ویزای توریستی و انجام دادن آن؛
 • مشاوره در خصوص مهاجرت افراد با توانایی‌های خاص؛
 • دریافت ویزا برای هرکدام از فعالیت‌های بالا.

دو نکته مهم را باید در نظر بگیرید:

 • هر موسسه مهاجرتی در یکی از زمینه‌های بالا به صورت تخصصی فعالیت می‌کند.
 • هر موسسه مهاجرتی در فرآیند گسیل افراد به یک کشور بیشتر از بقیه تبحر دارد؛ برای مثال، ممکن است که یک موسسه فعالیت‌های مربوط به مهاجرت به کشور کانادا را انجام دهد، ولی در خصوص کره جنوبی هیچ اطلاعاتی نداشته باشد.

موسسه مهاجرتی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

تمامی فعالیت‌هایی یک موسسه‌ای که در حوزه مهاجرت کار می‌کند، باید حتماً توسط یک وکیل خبره انجام شود. هرچه وکیل شما تواناتر باشد، شانس شما برای مهاجرت افزایش پیدا می‌کند (البته این در صورتی است که مدارک شما کامل باشد).

در حالت کلی، یک موسسه مهاجرتی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • بر اساس شرایط متقاضی، بهترین کشور یا بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کند؛
 • با مسائل و اتفاقات روز مهاجرت آشنا باشد؛
 • مشاوره کامل به متقاضی در خصوص روند تشکیل پرونده و چگونگی انتخاب بهترین روش بدهد؛
 • واقعیت را بیان کند؛
 • از وکیلان باتجربه در امر مشاوره و فعالیت‌ها استفاده کند؛
 • تجربه کاری منحصر به فردی از گسیل افراد به کشورهای مختلف داشته باشد؛
 • بیشتر درصد گرفتن ویزاهای سخت را داشته باشد؛

شرکت‌هایی که به صورت تخصصی در یک حوزه یا یک کشور فعالیت می‌کنند، نسبت به دیگر کشورها اعتبار بیشتری دارند. در واقع، چنین موسسه‌هایی دارای نمایندگی در کشور مقصد هستند و از طریق آنجا فعالیت‌های مهاجرتی متقاضیان را هم پیگیری می‌کنند.

چرا باید از طریق موسسه مهاجرتی اقدام کرد؟

درصد مهاجرت به کشورهای اروپایی نسبت به دیگر کشورها بالا است. شرایط خوب زندگی، امکانات رفاهی و غیره از جمله دلایلی است که افراد از روش‌های مختلف به دنبال مهاجرت به این قاره هستند. هرسال که می‌گذرد، شرایط مهاجرتی نسبت به گذشته بسیار سخت می‌شود. افزایش جمعیت و اوضاع بد اقتصادی بعضی از کشورها باعث شده تا نسبت به گذشته مرزهای خود کمتر باز نگه دارند. در واقع، اجازه ورود به هرکسی را ندهند.

اگر خودتان به دنبال رفتن هستید، باید بگوییم که درصد موفقیت شما بسیار کم است. شما با هیچ‌کدام و پروسه مهاجرتی آشنا نیستید. در واقع، این احتمال وجود دارد که به دلیل سهل انگاری یا نداشتن اطلاعات پرونده مهاجرتی شما برای همیشه بسته شود. بهترین و مطمئن‌ترین راه کمک گرفتن از یک موسسه مهاجرتی است.

در موسسه مهاجرتی از وکلای باتجربه استفاده می‌شود. وکلایی که به خوبی با شرایط کشور مقصد آشنا هستند و به می‌توانند شما را در این زمینه مشاوره کامل بدهند.

مراحل و هزینه دریافت خدمات چگونه است؟

شما در قدم اول باید با موسسه تماس بگیرید. کارشناس بر اساس نیازتان، شما را به وکیل مهاجرتی مربوطه هدایت می‌کند. در آنجا وکیل از شما در خصوص هدفتان، شرایط شما، میزان تحصیلات و غیره سؤال می‌پرسد. سپس به تحلیل اولیه‌ای می‌پردازد. از اینکه شما شرایط ابتدایی را دارید یا خیر. سپس به توضیح کلی در خصوص هزینه‌های دریافتی و روند کار پاسخ‌هایی داده می‌شود. در صورتی که تمامی موارد پشت تلفن نهایی شد، برای مشاوره جلسه تخصصی مشاوره تنظیم می‌شود. سپس مدارک او دریافت می‌شود تا فعالیت‌های مهاجرتی او به صورت کامل انجام شود.

هزینه‌های دریافتی یورو و دلار است؛ اما بر اساس کشور مقصد محاسبه می‌شود. موسسه مهاجرتی باید برای گرفتن ویزا و مجوز به شرکت‌های طرف قرارداد کشور مقصد همکاری کند. هزینه دریافتی در آنجا بر اساس پول رایج آن کشور است.

سفارش در موسسه مهاجرتی

برای سفارش یا مشاوره ابتدا کشور و هدف خود را مشخص کنید. بعد از آن با موسسه تماس بگیرید. کارشناسان شرکت در هرلحظه آماده پاسخگویی و مشاوره به سؤالات شما هستند. اگر از قبل کشور خود را مشخص کرده باشید و مدارک شما کامل باشد، فرآیند خیلی سریع انجام می‌دهد، در غیر این صورت باید زمانی برای تهیه این مدارک کنار بگذارید.