موسسه مهاجرتی تک دژ پارس

موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس با شماره ثبت 45896، با همکاری موسسه حقوقی SMART UP اروپا با بیش از یک دهه تجربه در امور مربوط به اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، تحصیلی ، کاری و…  آمادگی دارد تا بدون واسطه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت را برای کلیه هموطنان تضمین نمایدبا توجه به شرایط فعلی کشور و وضع تحریم های ظالمانه و به تبع آن وضعیت سخت زندگی و نامشخص بودن آینده بخصوص برای فرزندانمان . علاوه بر قشر تحصیل کرده قشر متوسط جامعه نیز اقدام به مهاجرت به کشورهای توسعه یافته مینمایند تا آینده روشن تری برای خود و فرزندانشان تدارک ببینند. همچنین اگر شما در شیراز هستید می توانید به شعبه تک دژ پارس در شیراز مراجعه کنید.

در این میان موسسات و شرکتهای در ایران و یا با تبلیغ در شبکه های ماهواره ای بعنوان شرکت واسط اقدام به انجام امور مربوط به اخذ اقامت و مهاجرت مینمایند که در بعضی موارد تا شش بابر قیمت تمام شده از موکلان خود دریافت نموده و قراردادهای یکطرفه با آنها امضاء می نمایند. موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس با همکاری موسسه حقوقی اسمارت آپ اروپا با کمترین قیمت و بهترین شرایط ضمن تضمین کلیه مراحل کار توسط وکلای پایه حقوقی بین مللی آماده گی ارائه خدمات اخذ اقامت از طروق مختلف را دارد. 

مهاجرت هرسال موضوع مورد بررسی و تحقیق بسیاری از خانواده‌ها است. هیچ وقت نبوده که شاهد باشیم میزان مهاجرت از کشور صفر شده باشد. به هرحال، به دلایلی از جمله اقتصادی، سیاسی و فرهنگی یا شخصی افراد ترجیح می‌دهند که ادامه زندگی خود را در کشور دیگری دنبال کنند؛ اما موضوعی که همیشه داغ است، چگونه مهاجرت کنیم. به هرحال، رفتن از مملکت سخت نیست، مخصوصاً که هرساله سخت‌تر هم می‌شود. مهاجرت این‌قدر پروسه پیچیده سختی می‌تواند داشته باشد که اگر کمی ناوارد باشید، همه زحماتتان از بین خواهد رفت. اینجاست که باید به یک موسسه مهاجرتی مراجعه کنیم.

موسسه مهاجرتی چیست؟

برخی فکر می‌کنند که موسسه مهاجرتی یعنی جایی که تمامی فعالیت‌های مهاجرتی شما از صفر تا صد انجام می‌دهد. بله همین هم است؛ اما همیشه از صفر تا صد هم نیست. در واقع، موسسه مهاجرتی به شما کمک درزمینهٔ انواع مهاجرت مشاوره کرده و کمک می‌کند. بسیاری از این مهاجرت‌ها مانند سرمایه‌گذاری تخصصی است و باید حتماً اطلاعات حقوقی بدانید. در اینجا موکلان موسسه به کمک شما می‌آیند تا بتوانید بهترین انتخاب و روش را داشته باشید.

در خصوص کار، بیشتر موسسه‌ها به شما در گرفتن ویزای کار کمک می‌کنند؛ اما پیدا کردن کار اصلی باز بر عهده خود شما است. خود شما باید از قبل رایزنی‌هایی با شرکت‌های خارجی داشته باشید و سپس موسسه به شما در گرفتن ویزای کار آن کشور کمک خواهد کرد. موسسه مهاجرتی به شما در گرفتن انواع ویزا کمک می‌کند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن پروسه رفتن خود را انجام دهید.

موسسه مهاجرتی چه فعالیت‌هایی می‌دهد؟

خدماتی که برای یک موسسه مهاجرتی تعریف شده بسیار گسترده است. در حالت کلی، خدمات شامل:

 • مشاوره درزمینهٔ های مختلف حقوقی، زندگی، حق دعاوی در کشورهای دیگر؛
 • مشاوره در خصوص سرمایه‌گذاری و چگونه انجام آن از صفر تا صد؛
 • مشاوره در خصوص ادامه تحصیل و انجام خدمات مربوط به بورسیه تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه؛
 • مشاوره در خصوص اقامت در کشور مقصد و انجام مراحل اقامتی؛
 • مشاوره در خصوص پیدا کردن کار و انجام مراحل لازم و دریافت ویزای کاری؛
 • مشاوره در خصوص اخذ ویزای توریستی و انجام دادن آن؛
 • مشاوره در خصوص مهاجرت افراد با توانایی‌های خاص؛
 • دریافت ویزا برای هرکدام از فعالیت‌های بالا.

دو نکته مهم را باید در نظر بگیرید:

 • هر موسسه مهاجرتی در یکی از زمینه‌های بالا به صورت تخصصی فعالیت می‌کند.
 • هر موسسه مهاجرتی در فرآیند گسیل افراد به یک کشور بیشتر از بقیه تبحر دارد؛ برای مثال، ممکن است که یک موسسه فعالیت‌های مربوط به مهاجرت به کشور کانادا را انجام دهد، ولی در خصوص کره جنوبی هیچ اطلاعاتی نداشته باشد.

موسسه مهاجرتی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

تمامی فعالیت‌هایی یک موسسه‌ای که در حوزه مهاجرت کار می‌کند، باید حتماً توسط یک وکیل خبره انجام شود. هرچه وکیل شما تواناتر باشد، شانس شما برای مهاجرت افزایش پیدا می‌کند (البته این در صورتی است که مدارک شما کامل باشد).

در حالت کلی، یک موسسه مهاجرتی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • بر اساس شرایط متقاضی، بهترین کشور یا بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کند؛
 • با مسائل و اتفاقات روز مهاجرت آشنا باشد؛
 • مشاوره کامل به متقاضی در خصوص روند تشکیل پرونده و چگونگی انتخاب بهترین روش بدهد؛
 • واقعیت را بیان کند؛
 • از وکیلان باتجربه در امر مشاوره و فعالیت‌ها استفاده کند؛
 • تجربه کاری منحصر به فردی از گسیل افراد به کشورهای مختلف داشته باشد؛
 • بیشتر درصد گرفتن ویزاهای سخت را داشته باشد؛

شرکت‌هایی که به صورت تخصصی در یک حوزه یا یک کشور فعالیت می‌کنند، نسبت به دیگر کشورها اعتبار بیشتری دارند. در واقع، چنین موسسه‌هایی دارای نمایندگی در کشور مقصد هستند و از طریق آنجا فعالیت‌های مهاجرتی متقاضیان را هم پیگیری می‌کنند.

چرا باید از طریق موسسه مهاجرتی اقدام کرد؟

درصد مهاجرت به کشورهای اروپایی نسبت به دیگر کشورها بالا است. شرایط خوب زندگی، امکانات رفاهی و غیره از جمله دلایلی است که افراد از روش‌های مختلف به دنبال مهاجرت به این قاره هستند. هرسال که می‌گذرد، شرایط مهاجرتی نسبت به گذشته بسیار سخت می‌شود. افزایش جمعیت و اوضاع بد اقتصادی بعضی از کشورها باعث شده تا نسبت به گذشته مرزهای خود کمتر باز نگه دارند. در واقع، اجازه ورود به هرکسی را ندهند.

اگر خودتان به دنبال رفتن هستید، باید بگوییم که درصد موفقیت شما بسیار کم است. شما با هیچ‌کدام و پروسه مهاجرتی آشنا نیستید. در واقع، این احتمال وجود دارد که به دلیل سهل انگاری یا نداشتن اطلاعات پرونده مهاجرتی شما برای همیشه بسته شود. بهترین و مطمئن‌ترین راه کمک گرفتن از یک موسسه مهاجرتی است.

در موسسه مهاجرتی از وکلای باتجربه استفاده می‌شود. وکلایی که به خوبی با شرایط کشور مقصد آشنا هستند و به می‌توانند شما را در این زمینه مشاوره کامل بدهند.

مراحل و هزینه دریافت خدمات چگونه است؟

شما در قدم اول باید با موسسه تماس بگیرید. کارشناس بر اساس نیازتان، شما را به وکیل مهاجرتی مربوطه هدایت می‌کند. در آنجا وکیل از شما در خصوص هدفتان، شرایط شما، میزان تحصیلات و غیره سؤال می‌پرسد. سپس به تحلیل اولیه‌ای می‌پردازد. از اینکه شما شرایط ابتدایی را دارید یا خیر. سپس به توضیح کلی در خصوص هزینه‌های دریافتی و روند کار پاسخ‌هایی داده می‌شود. در صورتی که تمامی موارد پشت تلفن نهایی شد، برای مشاوره جلسه تخصصی مشاوره تنظیم می‌شود. سپس مدارک او دریافت می‌شود تا فعالیت‌های مهاجرتی او به صورت کامل انجام شود.

هزینه‌های دریافتی در کشور ریال است؛ اما بر اساس کشور مقصد محاسبه می‌شود. موسسه مهاجرتی باید برای گرفتن ویزا و مجوز به شرکت‌های طرف قرارداد کشور مقصد همکاری کند. هزینه دریافتی در آنجا بر اساس پول رایج آن کشور است.

سفارش در موسسه مهاجرتی

برای سفارش یا مشاوره ابتدا کشور و هدف خود را مشخص کنید. بعد از آن با موسسه تماس بگیرید. کارشناسان شرکت در هرلحظه آماده پاسخگویی و مشاوره به سؤالات شما هستند. اگر از قبل کشور خود را مشخص کرده باشید و مدارک شما کامل باشد، فرآیند خیلی سریع انجام می‌دهد، در غیر این صورت باید زمانی برای تهیه این مدارک کنار بگذارید.

بستن منو