You are currently viewing بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

در این مقاله به بررسی بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت می پردازیم. بر طبق آمار به دست آمده اسلواکی یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت است. این کشور شرایط بسیار مناسبی برای مهاجرین دارد و هر ساله تعداد زیادی از افراد به کشور اسلواکی مهاجرت می کنند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس از طریق وکیل های خود اقدام به انجام امور مهاجرت و اخذ پاسپورت می نماید و تمام راهکاری لازم برای اخذ اقامت را به متقاضیان ارائه می دهد.

مهاجرت به اسلواکی

کشور اسلواکی در مقایسه با سایر کشورهای عضو شنگن کشور ارزانی بوده و مقصد بسیار مناسبی برای مهاجرت است. اسلواکی مانند بعضی از کشورهای اروپایی شرایط سختی برای مهاجرت ندارد و لزومی ندارد افراد برای اخذ اقامت این کشور سرمایه گذاری کنند. این کشور امکانات رفاهی زیادی در اختیار مهاجرین قرار می دهد و کلیه افراد می توانند از مزایایی نظیر خدمات بهداشتی و تحصیل رایگان بهره مند شوند. از آن جایی که دولت اسلواکی به افرادی که ایده هایی جدیدی برای کسب و کار ارائه می دهند اهمیت زیادی می دهد، می توان گفت اسلواکی یکی از بهرین کشورها برای شروع یک کسب و کار جدید است. دولت اسلواکی به افرادی که می خواهند کار جدیدی را شروع کنند، تسهیلات ویژه ایی می دهد و به این ترتیب مهاجرین به اسلواکی برای شروع کار با مشکل زیادی مواجه نمی شوند.

مهاجرت به نروژ

نروژ یکی از بهترین کشورهایی اروپایی بوده و در لیست یکی از بهترین کشورهای اروپایی قرار دارد. مردم نروژ از مرفه ترین سطح زندگی برخوردار هستند و جزء ثروتمند ترین مردم دنیا محسوب می شوند. طبق تحقیقات انجام شده این کشور در سال های اخیر بهترین کشور برای زندگی انتخاب شده زیرا همه مردم این کشور از بهترین امکانات بهره مند بوده و در رفاه زندگی می کنند. کشور نروژ از نظر امکانات آموزشی، مدیریت شهری، خدمات بهداشتی و سلامتی در ردیف اول بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت قرار گرفته است. کشور نروژ جزء شادترین کشورهای اروپایی است و این یک امتیاز بزرگ برای مهاجرت به این کشور است. نروژ یکی از امن ترین کشورها برای زندگی است و آمار جرم و جنایت در این کشور بسیار کم است. کشاورزی در کشور نروژ رونق زیادی دارد و همین امر این کشور را به یکی از ثروتمند ترین کشورهای دنیا تبدیل کرده است. کشور نروژ از نظر بهداشت و رفاه اجتماعی در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

مهاجرت به آلمان

یکی از مهمترین دلایل مهاجرت افراد به کشور آلمان سیستم رفاهی و اقتصاد خوب این کشور است. وجود درآمد کافی و شغل مناسب موجب شده تا بسیاری از افراد کشور آلمان را برای مهاجرت و زندگی انتخاب کنند. مهاجرین می توانند در بسیاری از دانشگاه های معتبر این کشور به طور رایگان تحصیل کنند و به این دلیل آلمان در لیست بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت قرار گرفته است. کشور آلمان اقتصادی بسیار قوی دارد و به همین دلیل کشور بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری محسوب می شود. به طور کلی می توان گفت آلمان یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت کاری است و افرادی که دارای تخصص هستند می توانند به راحتی به این کشور مهاجرت کنند. افرادی که از طریق کار به آلمان مهاجرت می کنند، از امنیت شغلی برخوردار بوده و تحت حمایت دولت آلمان هستند.

مهاجرت به سوئد

کشور سوئد یکی از بهترین و مرفه ترین کشورهای اروپایی برای زندگی است و استانداردهای زندگی در این کشور در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است. کشور سوئد بهترین امکانات رفاهی را برای شهروندان و مهاجرین فراهم می کند به همین دلیل می توان گفت سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت محسوب می شود. امنیت شغلی و درآمد سالانه در این کشور بالا است و افرادی که از طریق اقامت کاری به سوئد مهاجرت می کنند، در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و از شرایط کاری خود خوشنود هستند. کشور سوئد به خاطر طبیعت زیبا و همچنین شرایط خوب و ایده آلی که برای زندگی دارد، قطعاً یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت است.  

مهاجرت به هلند

هلند کشور بسیار زیبایی است که در شمال غربی اروپا واقع شده است. شرایط و هزینه های زندگی در کشور هلند بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و دولت این کشور امکانات رفاهی زیادی در اختیار شهروندان این کشور قرار می دهد. شهروندان کشور هلند از امکانات زیادی از جمله آزادی های فردی، سیستم های مدیریتی مناسب و خدمات آموزشی عالی برخوردار هستند و همین امر کشور هلند را به یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت تبدیل کرده است. سیستم اقتصادی و مالی در این کشور بسیار پیشرفته است و وضعیت اقتصادی مردم این کشور بسیار مطلوب می باشد. به طور کلی می توان گفت اقتصاد کشور هلند، یکی از بهترین و پیشرفته ترین اقتصاد های دنیا است و اهمیت زیادی در اقتصاد کلی اروپا دارد. از منابع درآمد اصلی این کشور می توان به بانکداری، تجارت و بازرگانی، کشتیرانی و ماهیگیری اشاره کرد.

مهاجرت به دانمارک

دانمارک یکی دیگر از بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی است و هر ساله تعداد زیادی از افراد به این کشور مهاجرت می کنند.  دانمارک یکی از کشورهای اسکاندیناوی بوده و به خاطر کیفیت بالای زندگی به یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت تبدیل شده است. دانمارک از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب کشور نروژ و جنوب غربی سوئد قرار گرفته و از سمت جنوب نیز با کشور آلمان هم مرز است. سیستم اقتصادی کشور دانمارک بسیار پیشرفته است و به همین دلیل توسط بانک جهانی به عنوان یکی از پردرآمد ترین اقتصادهای کل دنیا شناخته می شود. این کشور از نظر کسب و کار در موقعیت بسیار خوب و ایده آلی قرار دارد و کارگران حق و حقوق خوبی در این کشور دارند و می توان گفت دانمارک یکی از بهترین کشورها در زمینه رعایت حقوق کارگری محسوب می شود. سیستم اجتماعی این کشور بسیار قوی بوده و می توان گفت دانمارک به عنوان یکی از شاد ترین کشورهای دنیا شناخته شده است. سیستم حمل و نقل عمومی در این کشور بسیار خوب و قابل دسترس بوده و شهروندان می توانند به راحتی از وسایل حمل و نقل عمومی این کشور استفاده کنند.

مهاجرت به سوئیس

کشور سوئیس از کیفیت زندگی بسیار خوبی برخوردار بوده و یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی محسوب می شود. این کشور از نظر اقتصادی و همچنین تکنولوژی کشور بسیار پیشرفته ای است و همین امر موجب شده تا این کشور درآمد ناخالص داخلی بسیار بالایی داشته باشد. سوئیس به خاطر بانک های معتبری که دارد به عنوان یکی از کشورهای ثروتمند و مرفه تبدیل شده است. کیفیت زندگی در این کشور در سطح بسیار بالایی قرار دارد و مردم این کشور به سیستم آموزشی و خدمات بهداشتی و سلامتی اهمیت خاصی می دهند و با توجه به این دلایل سوئیس کشور ایده آلی برای زندگی است و می توان گفت با شرایط خوبی که برای زندگی شهروندان دارد یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی محسوب می شود. سوئیس در لیست کشورهای بسیار ثروتمند قرار گرفته و استانداردهای بالایی برای زندگی دارد. اقتصاد قوی این کشور و همچنین قوانین بانکی مناسبی که دارد این کشور را به مکان خوبی برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است و به همین دلیل بسیاری از مهاجرین این کشور را برای زندگی خود انتخاب می کنند.

مهاجرت به اتریش

اتریش یکی دیگر از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت است. فرهنگ کشور اتریش بسیار غنی بوده ومردم این کشور بسیار اجتماعی و خونگرم هستند.  اتریش یکی از کشورهای ثروتمند اروپایی است و مردم این کشور سطح زندگی بسیار خوبی دارند. اتریش کشور بسیار امنی بوده و آمار جرم در این کشور بسیار کم است. نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است و شرایط کاری بسیار ایده آل و مطلوبی برای مهاجرین دارد. افراد با دریافت ویزای شگن این کشور می توانند به مدت سه ماه در این کشور اقامت توریستی داشته باشند. برای اقامت دائم این کشور، مهاجرین باید از طریق سرمایه گذاری و یا کار اقدام کنند. از آن جایی که شرایط کاری این کشور در وضعیت مناسبی قرار دارد، مهاجرین می توانند در مدت کوتاهی شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و مشغول به کار شوند. شرایط کاری اتریش، این کشور را به یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت تبدیل کرده است.

مهاجرت به فنلاند

در سال های اخیر کشور فنلاند به عنوان یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی شناخته شده است و به این دلیل بسیاری از افراد این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. کشور فنلاند در زمینه بهداشت، سلامت، آموزش و آزادی های فردی کشور مناسبی برای زندگی محسوب می شود. این کشور یکی از کشورهای مرفه و ثروتمند دنیا است و مردم این کشور موقعیت خوبی برای زندگی دارند.

مهاجرت به مجارستان

 مجارستان یکی از کشورهای اروپایی عضو شنگن بوده و به خاطر هزینه های کمی که برای زندگی دارد، جز یکی از بهترین کشورهای اروپایی است. این کشور گزینه بسیار مناسبی برای تحصیل در رشته های پزشکی است.

مهاجرت به پرتغال

پرتغال یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی است و هر ساله دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی و عمومی پرتغال بسیار پایین است و به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل است. کشور پرتغال بهترین کشور برای خرید ملک است زیرا کشور بسیار مناسبی برای زندگی است. با خرید خانه در این کشور می توانید بعد از 5 سال اقامت دائم این کشور را به دست آورید.

دیگر لینک های مفید در مورد مهاجرت به اروپا

دیدگاهتان را بنویسید