در سال های اخیر افراد به روش های مختلف در حال مهاجرت به کشور انگلیس هستند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس با داشتن وکلای مجرب که در امر مهاجرت تجربه فراوانی دارند، به افرادی که قصد مهاجرت به کشور انگلیس را دارند، کمک می کند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس با داشتن سال ها تجربه در زمینه مهاجرت به افرادی که قصد مهاجرت به کشور انگلیس را دارند، کمک کرده و بهترین روش اخذ اقامت را به افراد پیشنهاد می کند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس از طریق وکیل های خود اقدام به انجام امور مهاجرت و اخذ پاسپورت می نماید و تمام راهکاری لازم برای اخذ اقامت را به متقاضیان ارائه می دهد.

اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت

کشور انگیس یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا محسوب می شود و به همین دلیل نظر بسیاری از سرمایه داران را به خود جذب کرده است. یکی از روش های اخذ اقامت این کشور، اقامت از طریق ثبت شرکت می باشد و افراد متقاضی می توانند از این طریق اقامت کشور انگلیس را دریافت نمایند. افراد متقاضی از طریق اقامت این کشور با ثبت شرکت، اقامت 3 ساله این کشور را دریافت می کنند. بعد از گذشتن سه سال، افراد متقاضی می توانند مدت زمان اقامت خود را تا دو سال دیگر نیز تمدید کنند. متقاضیان بعد از گذشت 5 سال می توانند برای اقامت دائم این کشور درخواست داده و برای همیشه در این کشور زندگی کنند. مهاجرت به انگلیس از طریق ثبت شرکت یکی از بهترین روش های مهاجرتی برای افرادی است که می خواهند در این کشور کسب و کاری راه اندازی کنند. افراد متقاضی برای اخذ اقامت کشور انگلیس از طریق ثبت شرکت، باید در آزمون بین المللی آیلتس، دست کم نمره 4 دریافت کنند. افراد متقاضی برای اقامت این کشور از طریق ثبت شرکت باید مدارک دیگری از جمله سابقه کار، پاسپورت و همچنین مدارکی که نشان دهنده هویت آنها می باشد را نیز ارائه دهند. یکی از مهمترین شرایط برای این که افراد متقاضی بتوانند اقامت دو ساله خود را به اقامت سه ساله تبدیل کنند، راه اندازی کسب و کار و توانایی پرداخت بیمه و مالیات می باشد. افراد متقاضی در صورت داشتن چنین شرایطی، می توانند اقامت خود را برای دو سال دیگر تمدید کنند.

یکی از مهمترین نکاتی که اهمیت زیادی برای افراد سرمایه گذار دارد، امنیت سرمایه افراد می باشد. افرادی که قصد ثبت شرکت در کشور انگلیس را دارند، باید در ابتدا اطمینان حاصل کنند که از طریق ثبت شرکت در این کشور سرمایه خود را از دست نمی دهند. به این ترتیب یکی از مهمترین موضوعاتی که در ارتباط با اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت مورد بررسی قرار می گیرد، ریسک مصادره اموال در انگلیس می باشد. ریسک مصادره شدن اموال به این معنی است که چند درصد احتمال مصادره شدن اموال فرد سرمایه گذار به وسیله دولت وجود دارد. طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، در طول سال های 2014 تا 2022، احتمال مصادره شدن اموال افراد متقاضی در این کشور خیلی پایین است.

انواع مختلف شرکت در کشور انگلیس

ثبت شرکت در کشور انگلیس دارای انواع مختلفی بوده و هر کدام از این شرکت ها، شرایط مخصوص به خود را دارند. شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود یکی از انواع شرکت در کشور انگلیس بوده و این شرکت به صورت خصوصی ثبت می شود و فرد متقاضی می تواند شرکت مورد نظر خود را به ثبت برساند. اقداماتی که در این نوع شرکت صورت می گیرد، برای انجام معاملات تجاری بوده و برای انجام این معاملات در مورد اجناس، هیچ محدودیتی در نظر گرفته نشده است. یکی از مهمترین مزیت های این شرکت، این است که می توان با بقیه شرکت ها در تمام دنیا همکاری داشت. شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود می تواند تنها با وجود یک سهامدار یا یک مدیر، به راحتی به ثبت برسد. یکی دیگر از انواع شرکت هایی که می تواند در انگلیس ثبت شود، شرکت با مسئولیت محدود می باشد. این نوع شرکت تا حد زیادی مشابه شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود است. تفاوتی که این دو شرکت با یکدیگر دارند، در مدت زمان آماده شدن شماره ثبت این دو شرکت است. انتخاب نام این دو شرکت نیز یا یکدیگر متفاوت است و در شرکت با مسئولیت محدود برای انتخاب نام شرکت، محدودیت هایی وجود دارد. شرکت سهامی عام یکی دیگر از انواع شرکت در انگلیس بوده و در صورتی قابل ثبت است که سهام آن به اشتراک گذاشته شود. این شرکت به راحتی و خیلی سریع ثبت می شود و هیچ گونه محدودیتی برای فعالیت آن در دنیا وجود ندارد. برای ثبت این شرکت به سرمایه اولیه زیادی لازم است و علاوه بر این برای ثبت این نوع شرکت به یک سهام دار و دو مدیر نیاز می باشد. از انواع دیگر شرکت که در کشور انگلیس قابل ثبت است، می توان به شرکت مسئولیت محدود با گارانتی اشاره کرد. این شرکت با ارگان ها و نهادهای غیر انتفایی مانند باشگاه های ورزشی یا سازمان هایی که افراد را به عضویت می گیرند، مرتبط است. این شرکت در عرض چند ساعت و به راحتی قابل ثبت است.

شاخص های موثر برای ثبت شرکت در انگلیس

یکی از موارد مهمی که برای ثبت شرکت در انگلیس حائز اهمیت است، میزان مالیاتی است که دولت انگلیس برای ثبت شرکت در نظر گرفته است. طبق بررسی های انجام شده در این زمینه، میانگین این مالیات در حدود 37.73 درصد است و در مقایسه با سایر کشورها سنگین نیست. با توجه به این که میزان پرداخت مالیات در این کشور پایین است، سرمایه گذاران زیادی به قصد ثبت شرکت به این کشور مهاجرت می کنند. از دیگر موضوعات مهم که در ثبت شرکت موثر است، میزان تولید ناخالص ملی می باشد که خود کفا بودن کشورها را نشان می دهد. تولید ناخالص ملی این کشور نشان می دهد که این کشور از نظر اقاصادی خود کفا است. تورم در کشور انگلیس یکی دیگر از مواردی است که برای ثبت شرکت در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. نرخ تورم نشان دهنده ثبات اقتصادی کشورها است و هر اندازه افزایش قیمت در هر کشوری کم تر باشد، پایین بودن نرخ تورم را ثابت می کند. نرخ تورم در کشور انگلیس دارای میانگین 5.2 درصد است.

هزینه ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در کشور انگلیس شامل هزینه هایی می شود که این هزینه با توجه به نوع شرکت، یکسان نیست. افراد متقاضی برای ثبت شرکت در انگلیس باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند تا بتوانند شرکت مورد نظر خود را به ثبت برسانند. هزینه ثبت شرکت برای افرادی که تبعه این کشور نبوده و از یک کشور دیگر قصد ثبت شرکت را دارند، در حدود 5 هزار پوند است. به غیر از هزینه هایی که برای ثبت شرکت وجود دارد، هزینه های جانبی دیگری نیز وجود دارد و افرادی که قصد ثبت شرکت را دارند باید این تمامی این هزینه ها را پرداخت کنند. افراد متقاضی باید به این مورد توجه داشته باشند که فقط از طریق ثبت شرکت نمی توانند اقامت این کشور را دریافت کنند بلکه با توجه به طرح تجاری و میزان سرمایه ایی که به این کشور وارد می کنند، می توانند اقامت دائم خود را دریافت کنند. کمترین سرمایه ایی که افراد برای ثبت شرکت در انگلیس نیاز دارند، مبلغ 50 هزار پوند است.

مراحل ثبت شرکت در انگلیس

افراد متقاضی برای ثبت شرکت در انگلیس، باید مراحلی را پشت سر بگذارند. متقاضیان برای ثبت شرکت در انگلیس باید طرحی تجاری ارئه دهند که از نظر اقتصادی برای این کشور سود آور باشد. اولین مرحله برای ثبت شرکت در انگلیس، انتخاب نامی مناسب برای شرکت است. این نام باید کاملاً جدید بوده و نباید شرکتی به این نام در انگلیس وجود داشته باشد. فردی که قصد ثبت شرکت را دارد باید نوع شرکت را مشخص کند و علاوه بر این فرد سرمایه گذار باید تمام مدارک هویتی خود را به دولت این کشور ارائه دهد. فرد متقاضی باید تمامی اعضای شرکت را معرفی کند و همچنین یک آدرس مشخص برای محل ثبت شرکت داشته باشد. مهر مربوط به شرکت و نامه تاییدیه از مراجع مربوطه نیز از مدارک مهم برای ثبت شرکت محسوب می شوند.

شرایط ثبت شرکت در انگلیس

یکی از مهمارین شرایط برای ثبت شرکت در کشور انگلیس، ارائه طرح تجاری است. این طرح تجاری باید کاملاً جدید بوده و مورد تایید دولت انگلیس قرار گرفته باشد. یکی از مهمترین شرایط دولت این کشور برای پذیرفتن این طرح تجاری، تاثیر مثبت این طرح در اقتصاد کشور انگلیس است. علاوه بر این طرح ارائه شده نباید با با اقتصاد شهروندان این کشور منفاتی داشته باشد یا در کسب و کار آنها مشکل ایجاد کند. 

یکی از موارد مهمی که وجود آن تاثیر مثبتی در روند ثبت شرکت در انگلیس دارد، داشتن یک وکیل با تجربه است. با توجه به این که کشور انگلیس جایگاه اقتصادی بسیار خوبی دارد، تعداد افرادی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارند، خیلی زیاد است. به این ترتیب داشتن یک وکیل با تجربه در این زمینه کمک بزرگی به افراد متقاضی می کند. به طور کلی می توان گفت وجود یک وکیل حقوقی با تجربه که در زمینه ثبت شرکت اطلاعات کافی دارد، مانع از به تعویق افتادن پروسه ثبت شرکت می شود. در نهایت افراد متقاضی برای ثبت شرکت باید مدارک مورد نیاز را در اختیار وکیل خود قرار دهند.

مزایای ثبت شرکت در انگلیس

اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت مزیت های زیادی برای افراد متقاضی دارد. با توجه به این که کشور انگلیس از کشورهایی است که از نظر اقتصادی جایگاه بسیار خوبی دارد، کشور مناسبی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت محسوب می شود. کشور انگلیس در زمینه جذب افراد سرمایه گذار بسیار موفق بوده و به خوبی از این افراد حمایت می کند و علاوه بر این برای ثبت شرکت، قوانین بسیار ساده ایی در نظر گرفته است. از مهمترین مزایای ثبت شرکت در انگلیس این است که نیازی نیست که فرد متقاضی حتماً به این کشور سفر کند و در هر جای دنیا که باشد می تواند اقدامات لازم را برای ثبت شرکت انجام دهد. هزینه ثبت شرکت و مالیات در این کشور بسیار پایین است و تنها با وجود یک نفر نیز می توان شرکت را به ثبت رساند. همچنین بیش از 90 درصد از شرکت های معتبری که در جهان وجود دارند، در کشور انگلیس نیز دارای شعبه می باشند.