کشور انگلیس جز کشور هایی می باشد که برای ورود به آن نیازمند اخذ ویزا می باشید. ویزای انگلیس همانند سایر کشور ها دارای انواع مختلفی می باشد و با توجه به اینکه شما به چه قصدی به انگلستان میکنید متفاوت می باشد. اعتبار ویزای صادر شده نیز بر حسب موضوع سفر شما متغیر می باشد. یکی از شرایط سفر به انگلستان این است که شما موظف هستید تا قبل از پایان تاریخ ویزای خود نسبت به بازگشت به کشور خود اقدام نمایید مگر اینکه تحت شرایط خاصی نسبت به تمدید ویزا انگلستان خود اقدام نمایید.

انواع ویزا انگلیس

برای سفر به انگلستان شما می توانید انواع مختلفی از ویزا را دریافت نمایید. یکی از این انواع ویزا را میتوان ویزا تحصیلی انگلستان دانست. ویزا تحصیلی انگلیس یکی از پر طرفدار ترین انواع ویزا برای سفر به این کشور می باشد و همه ساله افراد بسیاری برای دریافت ویزا تحصیلی انگلیس اقدام میکنند تا بتوانند ادامه ی تحصیل خود را در این کشور سپری نمایند. برای دریافت ویزا تحصیلی انگلیس می بایست شرایط خاصی را فراهم آورید که در این بخش به صورت مجزا به توضیح آن خواهیم پرداخت.

گاهی ممکن است افراد مختلف تمایل داشته باشند تا در انگلستان به کار مشغول باشند با توجه به نیاز این کشور به نیروی کار متخصص این شرایط فراهم است تا افراد بتوانند با فراهم آوردن شرایط مورد انتظار نسبت به دریافت ویزا کار انگلیس اقدام نمایند از این رو در این بخش می توانید با مراجعه به بخش خدمات ویزا کار انگلیس در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

اگر همسری انگلیسی تبار دارید می توانید با توجه به شرایط خاصی از طریق وی نسبت به دریافت ویزا ازدواج انگلیس اقدام نمایید. برای بررسی مدارک شما به زمانی بین 2 الی 12 هفته زمان نیاز می باشد. در صورتی که ویزای ازدواج خارج از کشور انگلیس ثبت شود 23 ماه و در صورتی که داخل خاک این کشور ثبت شود به مدت 30 ماه ویزای مورد نظر اعتبار خواهد داشت.

اگر قصد دریافت شهروندی انگلیس را دارید باید به این نکته دقت داشته باشید که اخذ شهروندی انگلیس به سادگی نخواهد بود و برای دریافت آن می بایست مدت زمان زیادی را در این کشور سپری کرده باشید.

برای اخذ ویزا انگلیس باید به این نکته توجه داشته باشید که ویزای انگلیس دارای چند نوع مختلف می باشد که هر یک دارای شرایط خاص خود می باشد. از جمله این موارد می توان به ویزای یکبار ورود، ویزای چندبار ورود و ویزای ترانزیت اشاره نمود. برای استفاده از ویزای یکبار ورود شما می توانید تنها یک بار به خاک انگلیس وارد شوید و به مدت سه ماه در این کشور ساکن شوید. در صورتی که فکر میکنید در طی یکسال آینده بیش از یکبار به انگلیس سفر می کنید باید نسبت به تهیه ویزا جندبار ورود خود اقدام نمایید. با دارا بودن یان ویزا شما طی یکسال به دفعات می تواتیذ وارد خاک انگلستان شوید و به مدت سی روز در هر بار ورود از انگلستان دیدن نمایید.

اگر قصد دارید تا در هنگام استفاده از خطوط هوایی در انگلیس متوقف و نسبت به تعویض هواپیمای خود اقدام نمایید می بایست نسبت به دریافت ویزای ترانزیت اقدام نمایید. با دریافت ویزا ترانزیت انگلیس شما می توانید برای مدت زمان محدود و صرفا در محوطه ی فرودگاه در انگلستان حضور داشته و نسبت به تعویض پرواز خود اقدام نمایید.

دریافت ویزای انگلیس شامل مراحل زیر می شود

برای اخذ ویزا انگلیس لازم است تا ابتدا یک اکانت کاربری در سایت سفارت این کشور ایجاد نمایید و در ادامه نسبت به انتخاب نوع ویزا و تکمیل اطلاعات شخصی خود اقدام نمایید و در انتها به کمک امضای الکترونیکی نسبت به تایید مشخصات خود اطلاعاتتان را تایید نمایید تا وقت سفارت برای شما در نظر گرفته شود، هزینه ها را واریز نموده و اطلاعات گذرنامه خود را ثبت نمایید.

با توجه به اینکه ارائه ویزا ممکن است مدتی طول بکشد بهتر است سه ماه قبل از زمانی که قصد سفر دارید نسبت به اخذ ویزا انگلیس اقدام نمایید. در هنگام ارسال اطلاعات و مدارک دقت داشته باشید که تمامی مدارک مورد نیاز را به صورت صحیح و کامل وارد نمایید زیرا بعدا امکان اصلاح و یا افزودن به آنها را نخواهید داشت و همان اسنادی که ارسال نموده اید مورد بررسی قرار میگیرند.

با توجه به اینکه فرایند دریافت ویزا انگلیس پیچیدگی ها و سختی های خاص خود را دارد پیشنهاد میکنیم در صورتی که مایلید تا روند اخذ ویزا شما با آسانی بیشتر و آسودگی خیال طی شود حتما از خدمات مشاوره اخذ ویزا موسسه بین المللی تک دژ پارس استفاده نمایید. این موسسه با دارا بودن کارشناسان خبر در زمینه ی اخذ ویزا انگلیس می تواند به شما بیشترین راهنمایی های مفید را در این زمینه داشته باشد، به همین منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید و از این خدمات مشاوره ای بهره مند شوید.

 

ویزای تحصیلی انگلیس

انگلستان یکی از کشور های اروپایی بوده و که افراد بسیاری را همه ساله تحت عنوان های مختلف جذب می کند یکی از روش هایی که می توان به کمک آن به انگلستان سفر نمود و برای مدت زمان مشخصی در آن زندگی نمود ویزا تحصیلی انگلیس می باشد. در صورتی که قصد ادامه تحصیل در رشته ی خاصی را دارید و تمایل دارید تا در یکی از دانشگاه های مطرح انگلیس به تحصیل مشغول باشید میتوانید با اخذ ویزا تحصیلی انگلستان به این کشور سفر کرده و شانس خود را برای تحصیل در این کشور امتحان نمایید. به همین منظور به جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با کارشناسان حرفه ای موسسه حقوقی تک دژ پارس مشورت نمایید. به همین منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.

 

ویزا کار انگلیس

در ایران نیرو های کاری و متخصص بسیاری وجود دارند که مایلند در انگلستان کار نمایند، با توجه به نیازی که کشور انگلستان به نیرو های جوان، با انگیزه و متخصص دارد شما نیز این شانس را دارید تا در صورتی که از تخصص خاصی برخوردار می باشید با اخذ ویزا کار انگلیس به این کشور سفر کرده و تحت شرایط خاصی در این کشور زندگی و کار خود را شروع نمایید. دریافت ویزا کار انگلیس به صورت کلی دارای شرایط خاصی می باشد این شرایط برای ایرانیان کمی دشوار تر نیز می باشد و نیازمند آن است تا شخص یا اشخاصی که در زمینه اخذ ویزا کار انگلیس دارای تجربه می باشند شما را راهنمایی نمایند تا در مسیر درست و قانونی قرار گیرید و بتوانید در مدت زمان مناسب و صرف هزینه ی کم نسبت به اخذ ویزا کار انگلیس اقدام نمایید از این رو موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس در این مسیر با شما خواهد بود تا بتوانید این مسیر را با راحتی بیشتری طی نمایید.

ویزا سرمایه گذاری انگلیس

افرادی که دارای سرمایه قابل توجهی می باشند همواره به فکر استفاده بهینه از سرمایه خود می باشند یکی از روش های سرمایه گذاری که علاوه بر سود آور بودن میتواند منافع دیگری نیز برای شما داشته باشد سرمایه گذاری در انگلیس می باشد. درصورتی که شما به هر نحو در کشور انگلستان سرمایه گذاری نمایید در صورتی که سایر شرایط مربوطه را نیز دارا باشید می توانید از امتیازاتی همچون اخذ ویزا سرمایه گذاری انگلیس استفاده نمایید. در صورت دریافت ویزا سرمایه گذاری انگلیس این امکان را خواهید داشت که به انگلستان سفر کرده و در آنجا زندگی جدیدی را آغاز نمایید. اخذ ویزا سرمایه گذاری انگلیس دارای شرایط پیچیده و بعضا سختی می باشد و لازم است تا در این مسیر موسسه  حقوقی معتبری که به روند و رویه دریافت ویزا سرمایه گذاری انگلیس آشنایی کامل داشته شما را راهنمایی نماید از این رو شما می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرموده و با کارشناسان موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس در این زمینه مشورت نمایید.

 

 

اقامت انگلیس

بسیاری از افراد در تلاشند تا با کسب پیش نیاز های لازمه بتوانند اقامت انگلیس را دریافت نمایند. برای اخذ اقامت انگلیس شرایط بسیاری وجود دارد که یکی از آنها اقامت با توجه به تمکن مالی شخص می باشد.دارا بودن شرایط مالی مناسب همواره راه های بسیاری را در پیش روی انسان قرار میدهد که میتواند دارای خود را در آن زمینه متمرکز نماید. یکی از راه هایی که می توان از تمکن مالی خود در آن استفاده نمایید اخذ اقامت تمکن مالی انگلیس می باشد. کشور های خارجی همواره به دنبال افرادی هستند که شرایط مالی مناسبی داشته باشند و بتوانند از سرمایه خود در کشور آنها استفاده نمایند به همین منظور امتیازاتی برای این دسته از افراد در نظر گرفته می شود تا بتوانند نظر سرمایه داران را به خود جلب نمایند. دولت انگلستان برای افراد دارای تمکن مالی شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانند با توجه به شرایط خاصی از امتیازات مربوط به اقامت تمکن مالی انگلیس استفاده کنند به همین جهت در صورتی که قصد دارید تا در انگلستان زندگی نمایید این یک فرصت ایده آل برای شماست تا با ارائه وضعیت از میزان دارایی نقدی و غیر نقدی خود و مهیا نمودن سایر شرایط مقدمات زندگی در انگلستان را برای خود فراهم آورید. موسسه حقوقی تک دژ پارس در این مسیر همراه شما خواهد بود تا در کمترین زمان و همچنین با کمترین میزان هزینه ممکن بتوانید نسبت به اخذ اقامت تمکن مالی انگلیس اقدام نمایید. به همین منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره در این زمینه از کارشناسان موسسه حقوقی تک دژ پارس اقدام نمایید.

همچنین برای دریافت اقامت انگلیس روش های دیگری نیز وجود دارد که از جمله آنها می توان به اقامت از طریق ازدواج، اقامت از طریق نیرو کار،اقامت از طریق سرمایه گذاری، اقامت از طریق خرید مسکن و… اشاره نمود که برای این منظور نیز بهتر است تا از مشاوره تک دژ پارس در این خصوص بهره مند شوید.

بستن منو