مطمئنا افراد بسیار زیادی هستند که مایلند تا با مهیا نمودن شرایط خود اقامت اتریش را کسب نمایند و بتوانند در یکی از کشور های اروپایی زندگی نماید با توجه به اینکه هر کشوری برای ارائه اقامت به تابعیت های سایر کشور ها شرایط خاص خود را دارد می بایست به این نکته توجه داشته باشید که ابتدا قصد زندگی در کدام کشور را دارید و پس از آن نسبت به دریافت اقامت اتریش اقدام نمایید. برای دریافت اقامت اتریش نیازمند دارا بودن مدارک و شرایط خاصی با توجه به نوع اقامتی که خواستار آن می باشید هستید و می بایست تا قبل از اقدام برای اخذ اقامت اروپا نسبت به مهیا نمودن آنها اقدام نمایید. اقامت اروپا در شرایط مختلفی از جمله اقامت تحصیلی ، اقامت سرمایه گذاری ، اقامت ازدواج، اقامت کار و… صورت می گیرد. در صورتی که اطلاعات کاملی در زمینه ی شرایط اخذ اقامت اتریش ندارید می توانید با شماره های موجود بر روی سایت موسسه بین المللی تک دژ پارس تماس گرفته و با کارشناسان این مجموعه در رابطه با شرایط کلی دریافت اقامت اتریش مشورت نمایید.

افرادی که دارای وضع مالی مناسبی می باشند به طرق مختلف می توانند نسبت به اخذ ویزا سایر کشور های حوزه شینگن اقدام نمایند یکی از این روش ها اخذ اقامت از طریق تمکن مالی می باشد. در این روش نیازی به سرمایه گذاری، خرید مسکن و… در کشور مقصد نمی باشد و صرفا دارا بودن وضعیت مالی مناسب اثبات شده برای دریافت ویزا مورد نظر کافی می باشد. پس از اخذ اقامت تمکن مالی شینگن میتوانید با انجام برخی سرمایه گذاری ها در کشور مقصد علاوه بر دریافت سود اینگونه سرمایه گذاری ها شرایط را برای زندگی خود در کشور مقصد بهتر نمایید. دریافت ویزا از طریق تمکن مالی دارای شرایط خاص خود می باشد و هر کشوری قوانین مربوط به خود را برای ارائه این مدل از ویزا خواهد داشت. همچنین برای دریافت اقامت اروپا راه های دیگری نیز در برابر شما قرار دارد که با توجه به شرایط شما می توان از آنها نیز استفاده کرد. از جمله این موارد می توان به اقامت تحصیلی ، اقامت حاصل از ازدواج، اقامت کار و.. اشاره کرد. برای اینکه در مسیر اخذ ویزا دچار سردگمی نشوید پیشنهاد میکنیم از کارشناسان خبره موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس مشورت های لازمه را دریافت نمایید. به همین منظور میتوانید با شماره های موجود بر روی سایت این موسسه تماس حاصل فرمایید.

کشور های اروپایی طبق توافقاتی که با هم داشته اند ویزای مشترکی را بین خود بی رسمیت شناخته اند که به آن ویزا شینگن گفته میشود. اشخاصی که قصد سفر به حوزه اروپا را دارند با در اختیار داشتن ویزای شینگن می توانند به هر یک از کشور های اروپایی به راحتی سفر کرده و در آن کشور رفت و آمد نمایند. کشور هایی که با ویزای شینگن میتوان به آنها سفر نمود شامل 26 کشور می باشند که 22 کشور آن عضو اتحادیه اروپا و 4 کشور نیز عضور انجمن تجارت آزاد اروپا می باشند.

اقامت محدوده شینگن

اگر بخواهیم محدوده ی ویزا شینگن را در نظر داشته باشیم میتوان به بیشتر منطقه قاره اروپا اشاره کرد البته در این بین کشور هایی هستند که عضو شینگن نمی باشند که از جمله آنها می توان به انگلستان، رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند اشاره نمود. برای سفر به این کشور ها نیاز است تا به صورت مجزا نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید.  4 کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا شامل نروژ، ایسلند، سوئیس و لختنشتاین می باشند که با وجود عدم عضویت در اتحادیه اروپا اما جزئی از منطقه شینگن محسوب می شوند.

چه کسانی به ویزای شینگن نیازمند هستند

بجز افرادی که در حوزه شینگن زندگی میکنند تمامی افرادی که قصد سفر به یکی از کشور های این حوزه را دارند موظف هستند تا نسبت به دریافت ویزا شینگن اقدام نمایند. مابقی افرادی که در حوزه شینگن قرار دارند می تواند به صورت آزاد در کشور های این حوزه رفت و آمد داشته باشند.

ویزای عادی شینگن

برای اخذ ویزا هر کشوری انواع مختلفی از ویزا را می توان دریافت نمود و با توجه به هدفی که از سفر به آن کشور دارید می توان نوع ویزا را مشخص نمود. ویزای شینگن نیز تابع همین شرایط می باشد و شما با توجه به هدف سفر خود می توانید انواع مختلفی از ویزا را دریافت نمایید. ویزای عادی شینگن داری سه نوع A,B,C می باشد که در ادامه هر یک از این انواع را توضیح خواهیم داد.

ویزای شینگن نوع  A

این مدل از ویزای شینگن به دارنده آن اجازه میدهد تا در محدوده فرودگاهی کشور مذکور حضور داشته و نسبت به تغییر پرواز خود به کشور دیگری اقدام نماید.

ویزای شینگن نوع B

این نوع ویزا به دارنده آن این اجازه را می دهد تا نهایتا به مدت 5 روز در کشور های حوزه شینگن حضور داشته باشد، در صورتی که کشور مقصد شخص عضو شینگن نباشد این ویزا تنها به قصد ترانزیت صادر شده و شخص نمیتواند از آن به منظور اهداف تجاری، گردشگری و یا حتی دید و بازدید استفاده نماید.

ویزای شینگن نوع  C

ویزای شینگن نوع C نیز دارای انواع مختلفی می باشد که نوع آن با توجه به هدف شخص از سفر به حوزه شینگن تعیین میشود. شخص با دریافت ویزای شینگن نوع C میتواند حداکثر تا 90 روز در کشور های این حوزه حضور داشته باشد. تقسیم بندی ویزای نوع C به سه دسته ی یکبار ورود، دوبار ورود و چند بار ورود تقسیم بندی می شود.

ویزای یکبار ورود: به دارنده ی این ویزا اجازه داده می شود که صرفا یکبار به حوزه شینگن وارد شود.

ویزای دوبار ورود: دارنده ی این نوع ویزا این امکان را دارد که یک بار وارد حوزه شینگن شده ، از آن خارج و سپس مجددا وارد این حوزه شود.

ویزای چندبار ورود : دارنده این ویزا می تواند به دفعات وارد حوزه شینگن و از آن خارج شود، البته این ورود و خروج ها می بایست در بازه زمانی 90 روزه اعتبار ویزا انجام شود و پس از آن ویزا باطل می شود.

ویزای معتبر منطقه خاص

گاهی شخص مایل به دریافت ویزا شینگن برای سفر به تمامی کشور های این حوزه نمی باشد و تنها قصد سفر به یک کشور خاص دارد به همین منظور می تواند از طریق اخذ ویزای منطقه خاص نسبت به دریافت ویزا آن کشور اقدام نماید. گاهی نیز ممکن است ویزا برای تعدادی خاص از کشور های حوزه شینگن صادر شود که در این صورت مسافر تنها می تواند به کشور هایی که در ویزا دریافت شده ی وی نام آنها آورده شده است سفر نموده و سایر کشور های حوزه شینگن اجازه ورود به شخص را نمی دهند.

ویزای شهروندی

در صورتی که مایل باشید تا برای تحصیل، کار یا اقامت دائم در حوزه شینگن ویزا دریافت نمایید می توانید از مزایای ویزا شهروندی برخوردار شوید. ارائه این ویزا می توان به صورت یکبار ورود و یا چند بار ورود نیز صادر شود تا در صورتی که شخص برای انجام کار مشخصی برای مدت زمانی معین قصد دارد تا به یکی از این کشور ها سفر کند بتواند به راحتی نسبت به اخذ ویزا و سفر به این حوزه اقدام نماید.

با توجه به اینکه دریافت ویزا شینگن امری تخصصی و نیازمند تجربه می باشد به شما پیشنهاد میکنیم تا در صورتی که قصد اخذ ویزا شینگن دارید فرایند دریافت ویزا خود را به موسسه بین المللی تک دژ پارس بسپارید تا در کمترین زمان و با صرف هزینه ای مناسب در این مسیر بتوایند ویزای مورد نظر خود را دریافت نمایید.

ویزا تحصیلی شینگن

برای دریافت ویزا در هر کشوری در حوز بسته به آن کشور شرایط مختلف و متفاوتی وجود دارد که در صورتی که شما دارای شرایط مد نظر باشید میتوانید از طریق سفارت و یا کنسولگری آن کشور نسبت به دریافت ویزای اقامت آن کشور اقدام نمایید. یکی از ویزاهایی که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ویزای تحصیلی شینگن می باشد.

دانشجویان بسیاری در ایران وجود دارند که مایلند تا برای دست یابی به درجات بالاتر علمی در کشور های حوزه شینگن ادامه تحصیل دهند و در دانشگاه های مطرح این حوزه به خصوص کشور های سطح اول پذیرفته شوند. هر کشور ممکن است برای پذیرش دانشجویان سایر کشور ها شرایط خاصی را مد نظر داشته باشد و برای اینکه به این دانشجویان اخذ اقامت از طریق ویزای تحصیلی را اعطا نماید از دانشجویان مدارک خاصی را مطالبه نماید که دانشجویان می بایست قبل از اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی با موسسات اخذ ویزا مشورت نموده و با اطلاعات کاملی در این رابطه به این مسیر پای گذارند و از قبل شرایط و مدارک مورد نیاز را فراهم آورند تا دریافت ویزای تحصیلی دچار مشکل نشوند و در کمترین زمان ممکن ویزای تحصیلی آنها صادر و پذیرش آنها در دانشگاه مورد نظر خود صورت گیرد.

به همین منظور برای راحتی بیشتر دانشجویان علاقه مند به تحصیل در حوزه شینگن موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس با دارا بودن کادری حرفه ای در زمینه ی دریافت انواع ویزا تشکیل شد تا با راهنمایی های دقیق و کارشناسی به این دسته از علاقه مندان به زندگی در حوزه شینگن در کمترین زمان مجوز های لازمه برای تحصیل آنها در خارج را کسب و مسیر زندگی و تحصیل دانشجویان در خارج از کشور را هموار تر نماید. در صورتی که شما نیز تمایل دارید تا برای ادامه تحصیل به یکی از کشور های منطقه شینگن سفر نمایید پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمایید و از کارشناسان موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس مشاوره های لازمه را دریافت نمایید.

ویزا کار شینگن

روش های بسیار زیادی برای دریافت ویزا کشور های حوزه شینگن وجود دارد، یکی از این روش ها ویزا کار شینگن می باشد. مسلما تمامی کشورها دوست دارند تا در صورتی که شما از تخصص مناسبی برای کار برخوردار می باشید تخصص خود را به کشور آنها منتقل نموده و با آن به توسعه کسب و کارها بپردازید، این کار شما علاوه بر گسترش حوزه کسب و کار شرکت یا کارخانه ی کشور مقصد باعث افزایش بهره وری و سود آوری آن کشور نیز میشود. این تنها بخش کوچکی از مزایایی است که کارکردن در یک کشور خارجی خواهد داشت.

شما به عنوان یک متخصص می توانید با منتقل نمودن تخصص خود به کشور مقصد و ایجاد تحول در کسب و کار و کارافرینی از این طریق نسبت به اخذ اقامت از طریق نیروی کار اقدام نمایید. تمامی این فرایند ها در صورتی به خوبی و طبق رویه پیش خواهند رفت که شما از موسسه ای آشنا به مسائل اخذ اقامت از طریق کار و دارای تجربه در این زمینه مشورت های لازم را دریافت نموده باشید.

مطمئنا دریافت هر نوع ویزایی مدارک و هزینه های مربوط به خود را خواهد داشت از این رو در صورتی که به مهیا نمودن این مدارک آشنایی ندارید پیشنهاد میکنیم حتما از خدمات مشاوره اخذ ویزا موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس استفاده نمایید. برای این منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.

ویزا سرمایه گذاری شینگن

یکی از پر طرفدار ترین روش های اخذ ویزا برای افرادی که دارای وضعیت مالی مناسبی می باشند ویزا سرمایه گذاری شینگن می باشد. تقریبا می توان گفت که تمامی کشور های پیشرفته و صنعتی حوزه شینگن از طریق جذب سرمایه نسبت به ارائه ویزا اقامت را به شخص سرمایه گذار اعطا می کنند. این در حالی است که هر کشور برای اینکه ویزا اقامت از طریق سرمایه گذاری را به درخواست دهندگان مربوطه ارائه نماید شرایط خاصی را مد نظر قرارداده است که بیشتر این شرایط مربوط به میزان مبلغی است که شما می بایست در آن کشور سرمایه گذاری نمایید.

برای سرمایه گذاری در هر کشور حوزه شینگن می توانید در بخش های مختلفی مانند صنعت، بورس ، بانک، مسکن و … سرمایه گذاری نمایید. در صورتی که در رابطه با شرایط سرمایه گذاری در کشورهای مختلف اطلاعات کافی ندارید بهتر است تا از یک موسسه حقوقی آشنا به مسائل اخذ ویزا مانند موسسه حقوقی بین المللی تک دژ پارس در رابطه با اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری مشاوره های لازمه را دریافت نمایید تا بتوانید در مدت زمان کمتری فرایند اخذ ویزا خود را طی نمایید.